reklama

Agáta Hanychová má krátce po rozchodu nového přítele, je jím Jaromír Soukup

Jsou to dva týdny, co Agáta Hanychová oznámila rozchod s lékařem Andrejem Nikovem. Sedmatřicetiletá modelka ale nezůstala dlouho sama. Jejím novým partnerem je o šestnáct let starší podnikatel, majitel TV Barrandov Jaromír Soukup.

Foto: Profimedia.cz

Nový vztah s podnikatelem Jaromírem Soukupem potvrdila bulvárním médiím sama Agáta Hanychová. "Ano, máte správné informace, ale více se k tomu nebudeme vyjadřovat," napsala Blesku. Pro Super pak uvedla: "Ano, jsme spolu. Víc to komentovat nebudu. Můžu jen říct, že jsem opravdu šťastná." O tom, že by Soukup mohl být jejím novým partnerem, spekulovali už před několika dny její sledující na Instagramu.

V neděli, kdy bulvární média poprvé napsala o jejich vztahu, byli partneři poprvé společně vyfoceni. Deník Blesk je zachytil v brzkých ranní hodinách na pražském letišti Václava Havla, kam Soukup Hanychovou doprovázel. Nechyběly ani vášnivé polibky v odletové hale.

Jsou to přitom jen dva týdny od chvíle, kdy Hanychová oznámila konec osmiměsíčního vztahu s lékařem Andrejem Nikovem. Ten byl už jejím sedmým partnerem za tři roky. "Mrzí mě, že to nevyšlo, ale přijde mi lepší nefungující vztah ukončit než udržovat jen proto, abych nebyla sama nebo aby se neříkalo, že to Agátě zase nevyšlo," prozradila pár dní po rozchodu. Ve streamu na svém profilu na Instagramu také přiznala, že zatím žádný z jejích partnerů si nedokázal získat přízeň jejích dvou dětí - syna Kryšpína a dcery Mii.

Soukup tvořil pár s Terezou Mátlovou, bývalou partnerkou producenta Františka Janečka. Předtím byla šest let jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová. Jejich vztah skončil poté, co ho fotografové deníku Blesk přistihli ve vášnivém objetí se stylistkou Simonou Zemanovou. "Žádný muž se se mnou nikdy nerozcházel. Všichni partneři naopak velmi litovali toho, když jsem je opustila," řekla později pro iDnes Brožová. 

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama