reklama

Výběr povlečení - tipy, jak najít o správné!

Bavlna je naprostá stálice ve světě lůžkovin. Jedná se o cenově dostupnou látku, jež disponuje vysokou savostí a termoregulačními schopnostmi.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
komerční sdělení
komerční sdělení | Foto: komerční článek

Při nákupu bavlněného povlečení se nezapomeňte zeptat prodejce, jaké barvy byly použity při jeho výrobě. Pokud se bude jednat o reaktivní barvy, můžete zajásat. Právě toto povlečení vám dlouho vydrží jako nové, a dokonce ho lze prát i při vyšších teplotách, aniž by ztratilo z původního odstínu.

Co velí módní trendy

V posledních letech českým ložnicím vévodily romantické florální vzory, a protože doba se mění, na scénu nastupuje povlečení s potiskem.  V tomto případě je z čeho vybírat, jedná se o vzory s trojrozměrným efektem a nepřeberným množstvím témat. Je libo povlečení s motivem vesmíru, nebo budete raději usínat v dezénu světových metropolí? Nic není nemožné. Nezapomeňte si také ohlídat akční nabídky prodejců, pokud je 3D povlečení v akci, ulevíte své peněžence.

Krepové povlečení, které nebudete muset žehlit

Už je to tak. Žehlení obecně není příliš oblíbená činnost, můžete se mu snadno vyhnout koupí krepového povlečení. To je známé svým zvrásněným povrchem a typickými vlastnostmi bavlny jako je měkkost, pružnost a prodyšnost. Ani o hezké dezény nebudete mít v tomto případě nouzi. Můžete si například vybrat povlečení s označením DUO, které má z každé strany jiný vzor.

Nakupujte u prověřených prodejců

Kvalitní lůžkoviny v tržnicích určitě neseženete. I přesto, že prodejci lákají cenou, často se stává, že nabízí křehké materiály, které dlouho nevydrží. V internetovém obchodě RodinneBaleni.cz si budete moct vybrat z pestré palety kvalitního ložního prádla, a pokud si nebudete vědět s nákupem rady, školený personál vám ochotně poradí. A navíc je tu 50 denní lhůta, ve které lze nepoužité zboží vrátit. Nakupovat u spolehlivého prodejce se vždycky vyplatí.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama