reklama

BLOG Ze života ženy: Tři tipy na teplé a stylové outfity

S neustále se měnícími trendy je občas dost náročné umět si vybrat nadčasové kousky, které se vám neokoukají nebo je módní průmysl s koncem sezony rovnou úplně neodstaví.

Prohlédnout grafiku
Foto: Lenka Wernerová

Ovšem i v době rychle se měnící módy existuje několik kousků, které můžeme zařadit do kolonky trendy i nadčasové. Objevují se v obchodech každou sezonu s nenápadně jinými, a možná vychytanějšími (technologie jdou kupředu i v módě) detaily. Vybrala jsem pro vás tři podzimní kousky z aktuální kolekce mého oblíbeného řetězce HM, na které se budete moci spolehnout tuto i několik dalších sezon.

Lenka Wernerová

Lenka Wernerová

Zakladatelka módního a lifestylového blogu Ze Života Ženy (www.zezivotazeny.cz), který začala psát na mateřské. Své příspěvky též zveřejňuje na svém instagramovém účtu. Svými módními outfity, kosmetickými tipy a pozitivním přístupem k životu se snaží inspirovat maminky a všechny ženy,  které v rodinném a pracovním shonu chtějí myslet také samy na sebe. Je milovnicí Coco Chanel a jejího nesmrtelného klasického stylu. Objevujte s ní nadčasové kombinace a kouzlo každého dne, který, jak říká, stojí za to prožít s úsměvem a stylem.

reklama
reklama