reklama

BLOG Rychlé Fit Recepty: Čokoládovo-banánové řezy

Máte rádi kombinaci čokolády s banánem? A hledáte jednoduchý recept, díky kterému nestrávíte plno času v kuchyni? Pak jste tady správně!

Foto: Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty
Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro svou velkou změnu. Bylo to především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla?  Je to jen o tom chtít.  Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den! "

Tento řez je nejen snadný na přípravu, ale také si na něm pochutnají všichni milovníci čokolády a banánu. Tak jdeme na něj.

Jaké ingredience budeme potřebovat?


KORPUS:


- 50 g rýžové mouky
- 20 g přírodního kakaa
- 6 g prášku do pečiva
- vejce
- 10 g tuku (já dala olivový olej)
- 50 g sladidla (použila jsem med)
- 50 ml mléka


BANÁN


PUDINKOVÁ ČÁST:


- 2 čokoládové pudinky
- 600 ml mléka
- sladidlo dle chuti

Postup:


Vše na korpus společně smícháme, použijeme nejlépe malou obdélníkovou formu, kterou vysteleme pečicím papírem, do ní dáme těsto a dáme péct na 180 °C cca 15 minut.
Mezitím si vezmeme banán, který rozřežeme napůl a ještě podélně a dáme si ho bokem.
Také si uvaříme pudink. Z korpusu odřežeme kousek vrchního dílu těsta a dáme si ho bokem. Na spodní díl dáme banány, nalijeme trošku pudinku, položíme vrchní díl těsta, vše zalijeme pudinkem a necháme vychladnout. Tak dobrou chuť!

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama