reklama

Vila Big Brothera je znovu obydlená. Kdo soutěží o dva a půl milionu?

Do domu Big Brothera se nastěhovalo šestnáct spolubydlících, které sleduje 58 kamer 24 hodin 7 dní v týdnu. První epizodu česko-slovenské verze oblíbené show uvedla TV Nova v úterý 14. listopadu.

Prohlédnout grafiku
Foto: TV Nova

Sobotní přímé vyřazovací přenosy bude moderovat Míra Hejda. O tom, kdo opustí dům Big Brothera, rozhodnou diváci hlasováním ve speciální aplikaci. Diváci také za devět týdnů určí, kdo bude vítězem a získá 2,5 milionu korun.

Nikde v celém domě není jediné místo, kde by Big Brother neměl oči nebo uši. Spolubydlící budou každý týden v misích soutěžit o jídlo, pohodlí, a hlavně o moc. Kolik budou mít jídla, záleží na nich. Pro patnáct soutěžících je k dispozici jedna společná ložnice. Vlastní pokoj má jen pán domu. Kromě vlastní ložnice má svou koupelnu se záchodem a extra hlasy pro nominaci na vypadnutí.

Prvním úkolem pro šestnáctku nových obyvatel v domě Big Brothera bylo určit, s kým si nepřejí ve stejném domě žít. Většina určila Zoe, která následně měla minutu na to, aby své spolubydlící opustila. Soutěžící ale neurčují, kdo se má vystěhovat. To určují pouze diváci, nebo sám Big Brother v případě porušení pravidel. Zoe se ve zpovědnici dozvěděla, že dům neopouští a stala se paní domu se všemi privilegii. Navíc získala imunitu na celý první týden.

Na profily všech soutěžících se podívejte do naší galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama