reklama

Meghan promluvila o smrti Alžběty II. Řekla slova, která odpůrce vévodkyně překvapí

Vévodkyně Meghan promluvila o tom, jak spolu s princem Harrym prožívala ztrátu jeho babičky, královny Alžběty II. Panovnici, která zemřela v září ve věku 96 let, označila za obdivuhodný příklad ženy ve vedoucí pozici. V rozhovoru pro magazín Variety řekla, že vůči ní cítí hluboký vděk.

Foto: Reuters

Vévodkyně ze Sussexu uvedla, že ji královna vždy zahrnovala přívalem lásky a podpory. "Jsem hluboce vděčná za všechny chvíle, které jsem s ní mohla strávit, a za to, že mi dala možnost, abych ji skutečně poznala. Období po její smrti bylo obtížné. Můj manžel je ale věčný optimista, takže mi říkal, že se teď Alžběta aspoň znovu shledá se svým mužem, princem Philipem," citoval Meghan zpravodajský web stanice CNN.

"Je úžasné vidět, jak silný odkaz po sobě královna v mnoha různých oblastech zanechala. Mezi ženami, které se dostaly do vedoucích pozic, byla rozhodně nejzářnějších příkladem, jak to má vypadat," vyzdvihla Meghan. Zavzpomínala také na svou první oficiální schůzku, při které podle svých slov ze strany Alžběty II. okamžitě cítila vřelé přijetí.

Vévodkyně ze Sussexu pak reagovala i na otázku, jestli spolu se svou rodinou odchod královny už překonala. "Vždycky když vás v životě potkají těžké chvíle, získáte díky nim zároveň větší nadhled. Máte příležitost si uvědomit, čemu opravdu chcete věnovat svou energii. Pokud jde o mě a Harryho, rádi bychom se teď ještě více zaměřili na svou nadaci. Filantropie nás naplňuje," řekla.

Meghan se v současnosti věnuje také natáčení svého podcastu Archetypes, ve kterém si se ženami z různých oborů povídá o předsudcích, jimž musí čelit. "Lidé díky pořadu mohou zjistit, jaká doopravdy jsem - že ráda kladu zvídavé otázky a že se umím i smát," zmínila vévodkyně. K herecké kariéře se prý už vrátit nechce. "Nikdy neříkej nikdy, ale zatím to nemám v plánu," dodala.

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama