reklama

Toddlers and Tiaras2

Prohlédnout grafiku
Foto: Žena

Na začátku je roztomilá holčička, na konci podivné monstrum… Tak nějak by se dal charakterizovat výsledek amerických dětských soutěží krásy.

Opravdová krása? Týrání dětí? Nebo jen nesmírně hloupá zábava? O tom Američané v poslední době hodně diskutují, zejména když přijde řeč na kontroverzní televizní show Toddlers and Tiaras (Batolata a tiáry pro královnu krásy) a podobné >dětské soutěže krásy. Ty se totiž rychle zvrhly v přehlídku holčiček, ze kterých ctižádostivé maminky udělaly dospělácké kreatury, jež by našly skvěle uplatnění v asijském vykřičeném domě s nedospělými holčičkami. Diskuse mimo jiné vyvolala i aféra, kdy matka nechala rty své devítileté dcery upravit injekcí botoxu. Jak takové "vystajlované" holčičky vypadají, se můžete podívat v naší galerii. Ukážeme vám dvě nejznámější: dětské hvězdičky Eden Wood a Brooklyn Funk, ale také ostatní soutěžící z Toddlers and Tiaras.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Je mi třináct let. Mám rakovinu. Umírám, ale nepláču.

Nehody batolat: Dítě řve hrůzou, tatínek vesele natáčí!

Zjistěte, která jídla vám škodí nejvíc!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama