reklama
 

svítící nábytek a doplňky

Prohlédnout grafiku
Foto: more.de

Jestli máte tmavý byt, doplňte umělé světlo -  tedy - centrální  osvětlení dalšími prvky. Kombinujte nástropní, závěsná, bodová i stojací svítidla s dekoracemi. Pořídit si můžete také svítící nábytek nebo podsvícené předstěny.

Využijte zrcadla - umožní různé efekty odrazů světla a navíc získáte ještě optické zvětšení a prohloubení menších místností. V bytech volte světlé barvy. Vhodné jsou zvláště přírodní tóny krémové, béžové, hnědé či celé škály vínové a oranžové.

Ale skutečným HITEM je  svítící nábytek

Vyrábí se již sériově a každý model je obvykle k dostání ve třech různých provedeních, která rozhodují o tom, zda ho můžete použít jen uvnitř, nebo také v exteriéru. Levnější variantou jsou typy, vybavené obyčejnou elektrickou šňůrou, žárovkou a vypínačem, kterým nábytek  rozsvěcujete a zhasínáte. V exteriéru pak použijete  také kabel, ovšem s vyšším zabezpečením, vhodným k venkovnímu použití. Nebo je tu další varianta: nábytek s akumulátorem, jenž  vydrží svítit až třicet hodin.

Než se vydáte na nákup, rozmyslete se, k čemu bude nábytek sloužit. Jestli si chcte vytvářet v pokoji náladovou atmosféru, zvolte speciální LED technologii, která umožňuje nastavit si různé barvy světelného spektra. Ty se mohou střídat, nebo si vyberete a zadáte jen tu, která je vám nejpříjemnější.

reklama
reklama