reklama

3 zaručené tipy pro krásné a husté vlasy

Sychravé podzimní počasí je náročné pro nás i pro naše vlasy. Máme pro vás několik ověřených rad, jak vašim vlasům v tomto období dodat potřebou vitalitu, svěžest a energii k růstu.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Fagron

Žijte zdravě

Některé vlastnosti vašich vlasů nezměníte, zdědili jste je a jsou geneticky dané od vašich předků. Co však změnit můžete, ovlivníte nejvíce zdravým životním stylem.

Jezte zdravá a pestrá jídla bohatá na vitamíny. Základem jídelníčku by měla být vydatná snídaně. Ta je velmi důležitá pro nastartování metabolismu na celý den. Podle odborníků je relativně jedno, zda jíte 3x či 7x denně, ale na jednom se shodují téměř všichni: Snídaně je základem každého jídelníčku.

Dopřejte si dostatek pravidelného spánku, jen tak tělo doplní energii na následující den. Dospělý jedinec by měl spát 7-9 hodin podle individuální potřeby. Potřeba spánku je u každého různá, stejně tak hodina ve kterou "se chodí" spát. Někdo je ranní skřivan a jiný noční sova. Důležitá je pravidelnost a taková délka spánku, po které se ráno nebudete cítit unavení.

Zdravý životní styl se projeví i na kvalitě vašich vlasů.

Používejte kvalitní vlasovou kosmetiku

Rádi své tělo hýčkáte? Nezapomínejte na vaše vlasy, i pro ně vybírejte jen tu nejjemnější, a hlavně kvalitní kosmetiku. Nejnovějším trendem letošního podzimu je dermokosmetika Neogen™, která prokazatelně podporuje růst nových vlasů, obnovuje vlasovou pokožku a unavená vlasová vlákna. Vědecké studie navíc ověřily, že 100% přírodní extrakt TrichoTech™, který je obsažený v kúře Neogen™ zvyšuje množství kolagenu, který je zodpovědný za tvorbu nového vlasu, o 25-30 %. Přírodní přípravky řady Neogen™ nejenže podporují růst, působí také proti lupům, omezují svědění pokožky hlavy a mají jemné dezinfekční účinky.

Dermokosmetika Neogen™ je díky unikátnímu složení s řadou ověřených účinků nepostradatelným pomocníkem při péči o vlasy a vlasovou pokožku jak pro pacienty, kteří řeší nadměrné vypadávání vlasů (alopecie), tak i pro běžné každodenní používání.

Neogen™ je revoluční řada dermokosmetiky od farmaceutické společnosti Fagron, která se specializuje na personalizaci medicíny (léčbu na míru každému pacientovi). Kompletní informace o vlasové dermokosmetice Neogen™ najdete na www.neogen.cz.

Snižte míru stresu

To se velmi snadno řekne, ale hůře provede. Dnešní doba je uspěchaná, plná moderních technologií, které nám sice usnadňují život, ale na druhou stranu ho také zrychlují do vysokých otáček. Sice můžete během jedné hodiny vyprat, umýt nádobí v myčce, zkouknout nejnovější díl oblíbeného seriálu, nakoupit online vánoční dárky a ve zbylém čase si ještě stihnete popovídat s maminkou, ale na konci dne zjišťujete, že jste vlastně pořádně neměla čas sama na sebe a na odpočinek, který tělo po nabitém dni nutně potřebuje.

Stres způsobuje vypadávání vlasů, takže když snížíte jeho hladinu, prokážete svým vlasům velkou službu. Pokud rádi sportujete, je vaše antistresová volba jasná. Podle doporučení Světové zdravotnické organizace je ideální dávka pohybu nejméně 150 minut za týden.

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama