reklama

Známé osobnosti s pozitivním testem: Kdo se nakazil koronavirem

Umělci, politici, sportovci... I v řadách slavných osobností jsou ti, kteří se nakazili obávaným koronavirem. Mnozí se naštěstí již vyléčili.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Počet nemocných s Covid-19 celosvětově roste. Mezi nakaženými je i celá řada známých osobností, ať už umělců, sportovců, politiků, nebo dalších významných autorit.

Mnozí z nich vzkazují lidem prostřednictvím médií a svých sociálních sítí, aby mysleli na ostatní, dodržovali nařízení o karanténě, nošení roušek a chránili tak společnost před dalším šířením obávaného viru.

Někteří vyvázli je s lehkými příznaky a nemoc překonávají v domácí izolaci, mnozí jsou už dokonce vyléčení. O štěstí může mluvit například hollywoodská star Olga Kurylenko, britský princ Charles, monacký kníže Albert nebo herec Tom Hanks, který kvůli koronaviru musel zůstat i se svou manželkou Ritou Wilson v Austrálii. Bohužel ve vážném stavu se nachází například španělský operní pěvec a dirigent Plácido Domingo.

Každým dnem nemocných přibývá, ale dobrou zprávou je, že roste i počet vyléčených lidí. Podívejte se v naší galerii, jak jsou na tom známé osobnosti.

reklama
reklama