reklama

30 věcí, kterými si zpříjemnit únor

Oslavte Valentýna v krásném hotelu

Přemýšlíte, kam se vydat se svým partnerem oslavit Valentýna? Toužíte po luxusu, pohodlí a soukromí? Vydejte se do Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories. Je to nejlepší rodinný butikový hotel v Evropě oceněný Boutique Hotel Awards.

Tento hotel se tyčí nenápadně uprostřed zvlněné krajiny Hostýnských vrchů. Nečekejte žádný obrovský hotelový komplex. Nabízí totiž pouhých osm pokojů, ale na druhé straně poskytuje soukromí, pohodlí rodinného domu, ale zároveň také nadstandardní servis. Součástí budovy je například relaxační centrum s bazénem či saunou. Na návštěvníky čeká rozmanitý program - děti mohou například vyrazit poznávat přírodu s hajným, rybářem či včelařem, dospělí se mezitím mohou oddat golfu nebo se svěřit do rukou masérů, odborníků na výživu či lektorů jógy, pro hosty je nachystaná též jízda na koni či grill academy.

Kromě celodenního vyžití nabízí Villa Memories také prvotřídní jihoafrická vína. Na sestavení vinného lístku dohlédla špičková degustátorka Elsie Pells z Kapského Města, která je mimo jiné držitelkou titulů Cape Wine Master či Australasian Wine Master, zasedá v mezinárodních vinařských porotách a pořádá přednášky a degustace po celém světě.  Moravská vína však ve vinotéce vily také nechybí.

Více informací najdete na Villamemories.cz

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama