reklama

27 věcí, kterými si zpříjemnit říjen

Naučte se samovyšetření prsu

Samovyšetření prsu je jedním z preventivních úkonů, který může ženu dostat včas k lékaři a umožnit tak zahájit úspěšnou léčbu onkologického onemocnění, na které ročně umírá stále více pacientek. Ročně je evidováno přes 7000 nových případů této diagnózy s tím, že prudký vzestup výskytu nastává po 45. roce života.

Ve spolupráci se známou pacientskou organizací Mamma HELP během října probíhá série přednášek o problematice karcinomu prsu a možnostech samovyšetření. Na originálním 3D modelu si také můžete vyzkoušet toto vyšetření provést pod kontrolou odborných školitelek z MammaHelpu.

Na kurzy je možné přihlásit se buď pomocí webového formuláře na adrese https://www.benu.cz/benu-academia nebo přímo v lékárně. Kurzy jsou samozřejmě zdarma, ale registrace je nutná z důvodů omezené kapacity míst - na každý kurz se vejde cca 20 lidí. Nejbližší říjnové kurzy v BENU Academiích budou probíhat v Praze, Hradci Králové, Jičíně, Chebu, Příbrami, Prostějově, Otrokovicích či Dobřichovicích. Konkrétní data a další informace najdete na výše uvedeném odkazu. 

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama