reklama

Box, balet i švihadlo: Jak cvičí nejkrásnější modelky světa

Chcete vědět, jaký sport dělá tu nejkrásnější postavu? Zjistili jsme, jak své tělo zpevňují ty, které si nemohou dovolit ani jediný faldík...

Foto: Profimedia

Nečekejte až na novoroční předsevzetí a začněte cvičit hned. Přemýšlíte, s jakým sportem začít? Máme pro vás inspiraci podle slavných žen, které se za své tělo rozhodně stydět nemusí.

Nejlepší inspirací jsou modelky, které každoročně chodí přehlídky Victoria's Secret. Ty jsou známé vypracovanými pažemi, štíhlýma nohama a pekáčem buchet na břiše.

Jak to vlastně dělají (když odečteme jejich úžasnou genetickou výbavu a správnou stravu)?

Gigi Hadid

Modelka Gigi Hadid nemůže dopustit na svůj oblíbený box. Je to úžasné kardio a zároveň vám zpevní celé tělo. O tomto sportu říká, že ji dokonale vyčistí hlavu a baví ji, takže nemá pocit, že by své tělo nějak tímto cvičením trýznila. Naopak po hodinové lekci má energii na rozdávání. Tento sport si zamilovala i například Kendall Jenner. 

Adriana Lima

S boxem začala Adriana ještě tehdy, když vůbec nebyl trendy (aneb před čtrnácti lety) a stále je to její oblíbený sport. Říká, že je to nejlepší sport na světě, protože tělo po něm vypadá vypracovaně, ale svaly vám nijak nerostou do objemu.

Adriana Lima trénuje na přehlídku Victoria's Secret. Andílkem je už 18 let | Video: Reuters

Karlie Kloss

Karlie Kloss je milovnice jakéhokoliv pohybu. Z jejího Instagramu se dozvíte, že holduje surfování, pilatesu, klasickému zvedání činek v posilovně i tréninkům s vlastní vahou svého těla. Hlavní je se hýbat.

#NeverDone training my mind/body/soul. Bring it on Monday 👊🏋🏼‍♀️ @adidas

Příspěvek sdílený Karlie Kloss (@karliekloss),

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie nemůže dopustit na svou trenérku z L. A. Simone De La Rue, která navrhla cvičební program s názvem Body by Simone. Ten zahrnuje posilování celého těla a tanec jako kardio. Simone na to téma dokonce vydala i knížku.

Chanel Iman

Chanel si moc oblíbila jógu, a tak její Instagram zaplavují jógové pozice. Jóga je cvičení, které krásně zpevní a protáhne celé tělo, a navíc i zklidní mysl, co víc si přát.

Morning Yoga 🙏🏽 Namaste

Příspěvek sdílený Chanel Iman (@chaneliman),

Izabel Goulart

Izabel je, co se týče cvičení, obrovskou inspirací. Často sdílí videa a fotky ze svých tréninků a jeden by nestačil zírat, co všechno dokáže. Dost často ji uvidíte cvičit jen s váhou vlastního těla, ale i s různými pomůckami, jako je činka kettlebell nebo medicinbal. Jako kardio si užívá skákání přes švihadlo.

Miranda Kerr

Modelka Miranda Kerr se zamilovala do pilatesu, který jí pomáhá udržet tělo pevné a štíhlé. Není jediná, pilates si zamilovala taky Karlie Kloss.

Wednesday workout 💪🏼💪🏼💪🏼

Příspěvek sdílený Miranda (@mirandakerr),

 

Kate Upton

Kate se těžších vah rozhodně nebojí a často tak trénuje se svým osobním trenérem v klasické posilovně.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama