reklama

Soutěž: Hubněte s proteinovou dietou

Tenhle pocit neznáte: chodíte po pláži, sem tam rozčísnete nohou vlnku a vnímáte na sobě pohledy mužů i žen obdivujících vaši štíhlou, pevnou a pružnou postavu. V bikinách. Nádherně ozářenou sluncem. Nemusíte být filmová star či česká miss, abyste tohle zažili na vlastní kůži. Stačí nejíst těžce stravitelná jídla, trocha vůle ke cvičení a rostlinná proteinová dieta Fit-day.

Foto: iStock

Díky jídelníčku bohatému na protein Fit-day podpoříte výživu kostí, svalů, šlach i kůže, spalování tuků a redukci váhy. Svaly zůstanou při hubnutí nepoškozené a vy si udržíte energii po celý den.

Představte si, že si ráno berete do ruky shaker, plníte ho proteinem či smoothie a pijete s jistotou, že na vás ani stres nemůže. Šéf nešéf, práce nepráce. Proč? Protože celý váš organismus dostal správné "Fit-day palivo", které obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, je snadno vstřebatelné a nezatěžuje organismus jako jiné zdroje proteinu. Navíc neobsahuje laktózu, což ocení alergici. Výživa, která vás postaví na nohy.

Cvičte, ale berte vše jako zábavu

K dietě Fit-day přidejte třeba dynamický strečink, posilování s malými činkami a rychlou chůzi nebo jízdu na kole. Nemusíte zrovna trhat rekordy, abyste dostali tělo i mysl do rovnováhy. Nevěnujte pozornost sousedce a jejím vypracovaným břišním svalům. Soustřeďte se na sebe, tady a teď. Vnímejte přítomnost a užívejte si lehké stravování i pohyb, který vás baví. Netlačte na sebe, uvolněte se a vše půjde hladce. Není skvělé, že si díky proteinové dietě Fit-day bez chemie, aromat, zvýrazňovačů chuti, stabilizátorů, umělých sladidel a přidaného cukru můžete pomoci sami? A ty bikiny ze skříně opravdu letos v létě vytáhněte…

Podmínky soutěže naleznete zde.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama