reklama
 

Mít větší zadek nevadí: Tyhle ženy se za své křivky na pláži nestydí

Hubnout do plavek? Koncept, který by měl zmizet z naší slovní zásoby.

Foto: Profimedia

Léto je konečně tady a plážová sezona zrovna startuje. A ať už preferujete právě pláž, louku, či povalování se u řeky, většinou to znamená jediné - plavky. Ale ne všechny nad představou plavek skáčeme do stropu nadšením.

Pro většinu z nás je to, co vidíme na stránkách časopisů a co je nám představováno jako ideál krásy, naprosto neudržitelný a mnohdy nedosažitelný koncept. Pokud jste jedna z těch, která nevlastní šíleně dlouhé hubené nohy, a vaše tělo nespadá do kategorie 90-60-90, je to naprosto v pořádku a rozhodně v tom nejste sama. Pokud se hýbete, jíte zdravě a s rozmyslem a máte pár kilo navíc, je to přece úplně jedno. Obezita je samozřejmě věc druhá, škodí vašemu zdraví, kloubům a je velkým faktorem při řadě onemocnění. Ale nemusíme mít hned postavu modelek, i větší pevný zadek je krásný. 

A abychom pořád jenom nebyli obklopení štíhlými modelkami v plavkách, vybrala jsem pár obyčejných žen (i pár plus size modelek), které se za své křivky nestydí, naopak, nebojí se je prodat. Snad vás to inspiruje a léto strávené u vody v plavkách si náležitě užijete. 

Související

reklama

Komerční tip

reklama