reklama

Zhubněte s námi: Speciál plný jídelníčků, cvičení a rad, jak na to

Toužíte shodit pár kilo a zpevnit postavu? Tolikrát jste to už zkoušeli a bez úspěchu? Pomůžeme vám. Náš speciál o hubnutí právě začíná! Připojte se k nám a zkuste na sobě do začátku léta zapracovat.

Foto: iStock

Zhubnout zdravě a tak, abyste si svou novou váhu udrželi, není tak jednoduché. Mnozí z nás s tím máme bohaté zkušenosti. Jak víme, zázračné diety nefungují a bez úpravy životního stylu to nepůjde. Zkuste se po dobu 8 týdnů řídit radami našich odborníků a uvidíte, že na sebe výsledky nenechají dlouho čekat.

Každý týden v neděli najdete na našem webu jídelníček a video se cviky na následujících sedm dní. K tomu pro vás chystáme spoustu zajímavých článků o hubnutí a životním stylu, které vám ve vašem úsilí pomohou. Pojďte do toho s námi!

Odborníci, kteří vás provedou naším speciálem

Mgr. Adela Skoupá - výživová poradkyně

Pracuje v Centru Petra Havlíčka jako vedoucí týmu specialistů a odborný konzultant. Zabývá se především funkční diagnostikou a následnou optimalizací stravovacího a pohybového režimu podle. Soustředí se také na děti a ženy během těhotenství a kojení. Nemalou skupinu jejích klientů tvoří sportovci. 

Při práci se opírá o výsledky funkčních diagnostických testů a využívá všech metod, které Centrum Petra Havlíčka nabízí. Při následných konzultacích se snaží svým klientům připravit plány tak, aby vše pochopili a její doporučení dokázali aplikovat v reálném životě.

Jan Šach - osobní kouč a trenér

Pracuje jako osobní kouč a trenér v oblíbeném benešovském fitness One Life, jehož je také majitelem. Co o sobě říká? Svět fitness je teď velký chaos plný nudy, zničujících tréninků, sacharidových vln, "kuřecí-na-vodě" pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacemi. Přitom míra obezity je ve světovém rekordu. Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to zvládnout s nadhledem, a přitom mít skvělé výsledky. Moje práce je věřit lidem, když už to sami nezvládnou. 

Banga: Děti píšou otřesné věci, domácího násilí je strašně moc. Zachránila mě ulice | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama