reklama
 

Celebrity šokují nezdravým stylem života: Cigareta je nový módní trend

Proč se známé herečky, modelky i Instagramové hvězdy začaly chlubit tím, že kouří?

Foto: Instagram.com

Bella Hadid patří mezi současné nejznámější modelky. Kromě toho, že se věnuje pózování a focení, se také věnovala profesionálnímu parkuru, dokonce se chtěla kvalifikovat na olympiádu. Jak je tedy možné, že kouří a ještě si myslí, že je kvůli tomu sexy?

Dnes už snad není nikdo, kdo by nevěděl, že kouření zabíjí. Pokud si zapálíte v místnosti, otravujete tím všechny okolo sebe, včetně zvířat. V posledních letech bylo veřejné kouření ve společnostech, které jsou posedlé kultem zdraví, naprosto nepřijatelné.

Jak se tedy stalo, že hvězdy jako Dakota Johnson, Kylie Jenner, již zmíněná Bella Hadid nebo Sofia Richie předvádějí, že je cool mít cigaretu v ruce? Zvlášť smutné je to v případě Kylie Jenner a Belly Hadid, které mají miliony sledovatelů na Instagramu, jejichž většinu tvoří dospívající dívky. Vzhledem k tomu, že kvůli těmto influencerkám vzrostla poptávka po plastické chirurgii, je možné, že i v případě kouření zafungují jako inspirace. Bohužel.

Ačkoliv dvacetiletá Kylie tvrdí, že cigarety používá pouze jako rekvizity na focení, ve svých videích z nich potahuje celkem pravidelně. Je zřejmé, že americké celebrity svým chováním chtějí vzdorovat proti konvencím, působit jako rebelky a cool. Bohužel se ale už nestarají o to, jak špatným vzorem mohou pro tisíce mladých dívek být.

reklama

Komerční tip

reklama