Adamův
vztah k tomuto domu je téměř osudový. Nejde totiž o jeho první
štaci v těchto zdech. Do stejné budovy se vrátil po letech, ale s
úplně jinou perspektivou. „Já jsem v tomhle baráku bydlel už
ve dvaceti. Tehdy to ale byla úplná pankáčovina. Představte si,
že jsem měl sprchový kout přímo v kuchyni,“ vzpomíná Adam s
úsměvem na své začátky. Dnes, po kompletní rekonstrukci a o pár
pater výš, je pro něj toto bydlení tím nejlepším životním
upgradem.
























