reklama

Hladovkou až ke smrti. Polonahá britská aktivistka válčí proti premiérovi

Dokud britský premiér Boris Johnson nevyslyší požadavky společnosti, bude aktivistka Laura Amherstová držet hladovku. Amherstová si ve Spojeném království získala pozornost především kvůli tomu, že protestuje polonahá.

Jsem připravena za své požadavky položit i život, říká polonahá aktivistka | Video: Instagram/Laura Amherst

Jednatřicetiletá ekologická aktivistka Laura Amherstová, která je známá díky polonahým protestům, se rozhodla držet hladovku. Donutilo ji k tomu jednání britské vlády premiéra Borise Johnsona. Ta podle Amherstové nepodniká dostatečné kroky k zastavení klimatické krize.

Amherstová, která je kromě ekologické aktivistky také matkou, se pro držení hladovky a polonahý protest rozhodla především kvůli budoucnosti dětí. "Přemýšlela jsem o tom několik týdnů. Bude to pro mě extrémně nebezpečné a se svým životem masivně hazarduji. Cítím však, že musím něco udělat. Mám z toho opravdu strach, ale udělám to," řekla podle The Sun.

Aby oslovila co nejvíce lidí, rozhodla se při protestech odložit podprsenku a připojila se na platformu OnlyFans, kde sdílí odvážná videa a fotky. Na platformě mohou lidé získat peníze od fanoušků. Část finančních prostředků, které Amherstové fanoušci zasílají za její sexy snímky, daruje na kampaň pro boj k zastavení klimatické nouze.

"Potřebuji, aby se toto video stalo virálním. Ovlivňuje to nás všechny, pokud něco neuděláme, vyhyneme. Opravdu to musíme udělat. Riskuji svůj život, abych to dostala ven a přiměla Borise k tomu, aby to bral vážně," dodala odvážná Angličanka.

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama