reklama

Chcete zhubnout? Zde jsou jednoduché dietní tipy od žen, které shodily 20 kilo

Jestli máte pocit, že byste chtěli shodit pár kilo, pak vás určitě inspirují rady od žen, které se rozhodly udělat něco pro své zdraví a zhubly postupně 20 kilo - i víc.

Prohlédnout galerii
Foto: iStock

Nejste v tom sami. Zhubnout si právě v tuhle chvíli přeje spousta lidí, kteří právě o Vánocích přibrali a teď se snaží faldíků zbavit. 

Podle údajů aplikace KalorickeTabulky.cz se během svátků v průměru zvyšuje váha u žen o 0,26 kg a u mužů až o 0,74 kg. "Zdaleka nejvíce přibírají dámy ve věkové skupině nad 60 let - v průměru to činí 0,56 kg. U mužů si nejvíce dopřávají pánové středního věku od 40 do 60 let, kteří průměrně naberou až 0,85 kilogramu," říká zakladatel aplikace, Tomáš Pětivoký.

V lednu se také více hýbeme, a to nejen ve fitness centrech. Chodíme více na procházky a také cvičíme doma. Snažíme se také upravit jídelníček. Ze záznamů aplikace je zřejmé, že pijeme více vody a zeleného čaje, jíme salátové okurky, jablka a papriky a vyhýbáme se mimo jiné pečivu.

Velmi užitečným a spolehlivým pomocníkem nejen při shazování přebytečných kilogramů může být  právě aplikace KarlorickeTabulky.cz, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého telefonu či počítače.

Přinášíme přehled dalších tipů pro hubnutí, které jsme pro vás dali dohromady ve spolupráci s ženami, které to úspěšně zvládly. Prolistujte naši galerii.

reklama
reklama
reklama