reklama

10 důvodů, proč se vydat na Designblok 2019: Dechberoucí svítidla, šperky i oblečení

Od 17. do 21. října bude na pražském Výstavišti svět patřit designu. Přehlídka Designblok, tentokrát věnovaná tématu budoucnosti, bude hostit vizuální lahůdky od českých i zahraničních tvůrců. Vydejte se sem s dětmi na rodinné odpoledne nebo sami, načerpat inspiraci pro každý den.

Prohlédnout grafiku
Foto: Designblok

Dechberoucí svítidla, šperky jako z pohádky nebo oblečení, které může nosit matka i malá dcera. To je jen malý zlomek toho, co v rámci letošního Designbloku, který se koná už po 21., můžete spatřit.

Proč byste se sem měli vydat? Protože krása a umění kultivuje, ať už se jedná o umění vysoké v galeriích nebo to žité, které najdete v interiérech i šatnících. Můžete se v tomhle ohledu nejen vzdělat, poznat, co je trendy a proč zrovna tyto tendence designéry ovlivňují, ale také pak někam posunout svůj byt, šatník i šperkovnici.

Kromě rekordních 342 designérů jsou zde připraveny dvě konference. V rámci kterých vystoupí třeba italská galeristka Rossana Orlandi na téma Plasty a jejich využívání a zneužívání. Významný český klimatolog Pavel Zahradníček otevře téma budoucnosti Země, v současnosti rezonující v celospolečenské debatě. Pozvání přijala také ředitelka organizace UNICEF Pavla Gomba, aby představila svůj pohled na svět očima humanitárního pracovníka. Šéfredaktorka Vogue CS Andrea Běhounková zase nastíní svůj pohled na budoucnost české módy.

Kromě hlavních konferencí je pro návštěvníky připraven další doprovodný program na dvou samostatných platformách: Reflex Stage v Openstudiu Designbloku a letos poprvé také Hospodářské noviny Stage v Superstudiu Designbloku. Vstupenky na Designblok jsou k dostání v předprodeji na www.goout.cz, kde je rovněž možné rezervovat konferenční místa k sezení. Vstup na konference je volný s platnou vstupenkou na Designblok.

reklama
reklama