reklama

"Předávkování mi poškodilo mozek." Zpěvačka Lovatová prozradila, že málem umřela

Americká popová zpěvačka Demi Lovatová přiznala, že po svém předávkování v roce 2018 skoro umřela. V novém dokumentu, který bude mít premiéru koncem března, uvádí, že prodělala tři mrtvice a infarkt a lékaři jí nedávali moc nadějí na přežití.

Demi Lovato
Demi Lovato | Foto: Shutterstock

Popovou zpěvačku Demi Lovatovou před třemi lety dělily minuty od smrti. Poté, co se 28letá hvězda předávkovala a našli ji v bezvědomí v jejím losangeleském domě, jí lékaři v nemocnici nedávali mnoho nadějí, že to přežije.

V novém dokumentu s názvem Dancing with the Devil, který bude mít premiéru 23. března na YouTube, přiznala, že prožila tři mrtvice a jeden infarkt, jak napsal britský zpravodajský web BBC.

V rozhovoru pro agenturu Associated Press také uvedla, že předávkování jí způsobilo poškození mozku a s jeho dopady se vyrovnává dodnes. Lovatová se od roku 2018 téměř neukazovala na veřejnosti.

Znovu vystoupila loni na Super Bowlu, finále play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu, kde zazpívala americkou hymnu. V lednu také vystoupila v televizi u příležitosti inaugurace JoeaBidena. 

Porušení šesti let abstinence ji skoro stálo život

Zpěvačka během své kariéry několikrát otevřeně promluvila o svých psychických potížích, stejně jako závislostech, se kterými se potýkala roky. Právě ve stejný rok, kdy na následky předávkování skoro zemřela, vydala píseň Sober, ve které se přiznává k tomu, že šest let abstinence opět porušila.

Lovatová začínala kariéru jako dětská herečka v americkém muzikálovém televizním seriálu Barney and Friends. Proslavila se pak jako dospívající dívka ve filmech a seriálech na Disney Channelu.

Poté v 16 letech začala svou sólovou kariéru. Vydala celkem šest alb, poslední v roce 2017. Lovatová má diagnostikovánu bipolární poruchu, trpěla bulimií a několikrát se léčila ze závislosti na drogách a alkoholu.

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama