reklama

Zhubnout a nehnout se od počítače? S Kinectem to jde

Hry Kinect pro Xbox 360 rozhýbe nejen děti, ale i rodiče. I když zůstanete u počítače, začnete se hýbat

Xbox 360 a pohybový ovladač Kinect
Xbox 360 a pohybový ovladač Kinect | Foto: Microsoft

Kinect pro Xbox 360 přináši sport spojený se zábavou. Ideální pro děti, aby neseděly před televizí nebo počítačem. Herní konzole, s kterou se hubne.

Kinect sports - Season two

Season Two díky šesti novým sportům vtáhne každého do hry. Jednotlivé disciplíny se ovládají pomocí dokonalé technologie, která snímá celé tělo. Při hře může být každý tím, kdo položí vítězný míč do brankoviště. Vyzkoušet si, jaké to je, když se podaří zahrát dokonalou jamku birdie puttu. Výborná hra na oslavu nebo párty, kde se ukáže, kdo je mistrem amerického fotbalu, golfu, baseballu, tenisu, šipek nebo lyžování.

Vydavatel Microsoft uvedl hru do prodeje už v říjnu minulého roku a za cenu osm set padesát korun, může být v každém obývacím pokoji.

Dance central 2

Pokračování nejprodávanější hry pro Kinect. Hra roztočí párty díky úžasné hudbě a výborným tanečním pohybům. Zahrát si může více tanečníků najednou.

Hráči se mohou v průběhu skladby libovolně připojovat a odpojovat. K vyzkoušení je více než čtyřicet nových tanečních hitů i klasických skladeb. Poprvé jsou k dispozici při nácviku i hlasové příkazy. Hra vyjde budoucího tanečníka na osm set padesát korun.

UFC personal trainer - The ultimate fitness systém

Loni v létě vyšla nová hra, kde je možné vylepšit sílu a výdrž. Spalujeme kalorie a dosáhneme perfektních výsledků. Užitečné funkce zahrnující individuální tipy zajistí, že nás trénink nepřestane bavit. Jednotlivé cíle se zaznamenávají do deníku přímo ve hře. UFC využívá efektivních cviků zaměřených na obratnost a koordinaci.

Systém nabízí získávání odměn a možnost vyzvat přátele. Hra se v současné době prodává za tisíc tři sta korun. 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama