reklama
 

Zhubnout 10-30 cm během 90 minut? Američani říkají ano!

Američtí kosmetičtí odborníci přišli na způsob, jak se během 90 minut zdravě zbavit až 30 centimetrů.

Foto: http://hbodywraps.cz/

Američani přišli na způsob, jak se během 90 minut zdravě zbavit až 30 centimetrů. Sami jsme tomu nevěřili, ale český distributor detoxikačního zábalu Hollywood Body Wraps si věří a zaručuje se, že pokud nezhubnete, tak zábal neplatíte.

Jak to funguje?

Zábal spočívá v zabalení do bandáží, které jsou předem namočeny ve speciální lázni obohacené o minerály. Díky tomu dochází k detoxikaci, drenáži lymfatického systému a tím se pozná úbytek ihned po prvním zábalu. Tento zábal si u nás oblíbily hvězdy jako je Andrea Vránová, Nikol Moravcová, Míša Štoudková, Dominika Myslivcová, Tereza Jemelíková a další.

Další výhody nebo jen hubnutí?

Hubnutí není jediná výhoda zábalů Hollywood Body Wraps. Zábaly napomáhají k odstranění celulitidy, strií, vyhlazují pleť, léčí ekzémy, zlepšují imunitní systém, pomáhají maminkám navracet postavy do původního stavu, jsou vhodné i pro muže, zlepšují krevní oběh atd.

Kde si mohu zábal koupit a jaká je cena?

Za velmi dostupných 1499,-Kč si tento zábal můžete dopřát již v Praze, Liberci, Ostravě nebo v Karviné. Seznam salónů naleznete zde. Společnost Hollyvood Body Wraps hledá dále i partnery, takže i vy můžete mít tento zábal v nabídce. Více informací naleznete na stránce hbodywraps.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nahé a (ne)rajcovní celebrity, které na pláži potkat nechcete

Slavné a sexy ženy v nejprůhlednějších šatech: Blesky fotoaparátů ukázaly vše!

Sexy Emily: Zbořila YouTube a dostane i vás!

Vloupání na přehlídkové molo. Pařížskou komičku vykázala až Gigi Hadid | Video: Reuters/AP
reklama
reklama
reklama