Když vás komár štípne, vstříkne do kůže malé množství vlastních slin, které obsahují bílkoviny a látky zabraňující srážení krve. Váš imunitní systém tyto látky rozpozná jako cizí a začne uvolňovat histamin. Právě histamin je viníkem, který způsobuje ono známé zarudnutí, otok a především svědění. Nejdůležitější a zároveň těžko proveditelné pravidlo zní: neškrábat! Škrábání totiž velmi významně zvyšuje zánět a hrozí riziko infekce, pokud si kůži rozškrábete.



















