reklama

Tancem u tyče zhubla přes 50 kg. Na začátku se ani nedokázala zvednout ze země

Ve chvíli, kdy si šestadvacetiletá Jessica Wilsonová pořídila taneční tyč, vážila 130 kilogramů. S hrůzou zjistila, že se nemůže ani zvednout ze země. Sledujte ve videu její proměnu, kdy se jí podařilo shodit přes 50 kilogramů.

Tancem u tyče zhubla přes 50 kg. Na začátku se ani nedokázala zvednout ze země | Video: Associated Press

Jessica Wilsonová se od dospívání točila v začarovaném kruhu omezování kalorických potravin. Jakmile se jí podařilo zhubnout, opět se začala přejídat nezdravým jídlem, dokud nenabrala ztracené kilogramy zpět plus ještě něco navíc.

"Myslela jsem si, že jakmile si pořídím tyč, hned na ni nakročím a začnu se točit." Zklamaná Jessica se ale musela vypořádat s tím, že se na začátku nedokázala ani zvednout ze země. A tak začala trénovat. Každý den znovu a znovu.

Čím větší měla postupně sílu, tím si mohla dovolit dělat více pohybů a energie zároveň přibývalo. Během lockdownu kvůli koronaviru byl tanec jedinou aktivitou, a tak se přistihla, že postupem času trénuje i několikrát denně, zkouší nové pohyby a užívá si to, že ji pohyb jednoduše baví.

"Přejídání najednou zmizelo, vrátilo se mi zpět intuitivní stravování, zajímalo mě především to, abych měla dostatek energie na tanec." Jessica si najednou uvědomila, že během roku a půl shodila přes 50 kilogramů. "Teď vážím 77 kilogramů a zatím se zdá, že je to pro moje tělo ideální váha, umožňuje mi to trénovat a za to jsem opravdu vděčná."

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama