reklama
 

Server HealthCzech - české zdravotnictví pro cizince

I v cizině si nyní mohou lidé přečíst o kvalitách českého zdravotnictví. Propaguje je portál Healthczech

Operace srdce může probíhat několika možnými způsoby. Jedním z nich je tzv. koronární bypass, kdy lékaři přemostí kritické zúžení věnčité tepny pomocí cévního štěpu.
Operace srdce může probíhat několika možnými způsoby. Jedním z nich je tzv. koronární bypass, kdy lékaři přemostí kritické zúžení věnčité tepny pomocí cévního štěpu. | Foto: Aktuálně.cz

Portál Healthczech.com přesvědčivě doporučuje Českou republiku jakožto zemi vhodnou ke zdravotnické turistice, bezpečnou i vyspělou - cizinec si udělá představu o našich službách  od zubařských zákroků po ortopedické operace.

HealthCzech, dceřiná společnost britské skupiny Progress Medical UK Ltd, hodlá ve velkém přijímat inzerci českým zdravotnickým zařízením. „V době, kdy všichni pečlivě váží každou korunu investovanou do inzerce, nabízí HealthCzech velmi zajímavou a rychle návratnou formu inzerce, a to zejména v porovnání s tištěnými médii. Navíc je zřejmé, že portál budou navštěvovat klienti, kteří zákrok již velmi vážně zvažují, a investice do takové reklamy je tedy dobře zacílena na správný segment zákazníků," popsal plány své společnosti obchodní manažer Ondřej Šebestík.

Společnost hodlá v rámci provozování serveru poskytovat provozovatelům zdravotnických zařízení i certifikát Medical Tourism Code of Practice. „Způsobilost klientů pro Code of Practice je posuzována nezávislými experty, kteří hodnotí všechny aspekty celého procesu poskytování služeb klientům, a to samozřejmě od kvalifikace pro vlastní zákroky, přes transparentnost a jednoduchost administrativy, až po etické parametry a pokrytí rizikových situací. Protože je internet podstatným zdrojem informací pro rozhodování pacientů, existuje mezi nimi velká poptávka po nějaké formě akreditace poskytovatelů takových služeb," prohlásil Šebestík.

Díky rozdílným cenám i legislativním opatřením zájem o zdravotní turistiku celosvětově stoupá.  Dnes až osm miliónů lidí má prý každoročně zájem o důležité ošetření mimo svou vlast.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama