reklama

Power plate: Cvičte třicet minut a zhubněte!

Metoda Power plate zapojuje i nejmenší svalové soustavy v těle. Za 30 minut zformujete postavu a zhubnete!

Foto: Profimedia.cz

Pokud vás nebaví drastické diety nebo hodiny v posilovně či náročné běhaní, vyzkoušejte Power plate cvičení. Rychle a efektivně zformujete celou postavu a spálíte přebytečné kalorie.

Chcete zhubnout? Dnes si ve fitness centru můžete vybrat Power plate cvičení s trenérem. Ideální cvičení, když potřebujete shodit pár přebytečných kil a celkově zpevnit postavu. Rychlé a intenzivní posilování a štíhlá postava.

Co je power plate?

Jde o vibrační zařízení, které najdete ve fitness centrech nebo ve wellness centrech. Přináší nový způsob kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie. Využívá principu acceleration training, vibrace působí na organismus a nutí ho k přirozené reakci.

Vaše první hodina

Cvičení trvá třicet minut a je časově nenáročné. Procvičíte si celé tělo a zpevníte ho od samého středu. Při prvním cvičení je u vás profesionální trenér. Během tréninku vás kontroluje a obsluhuje stroj. Začnete protažením na Poweru a pak jdete rovnou na posilovací část. Power plate se zaměřuje na problematické ženské partie, jako jsou stehna, zadeček nebo břišní svalstvo. Trénink je zakončený celkovou masáží, která se postará i o celulitidu. Posledním úkolem je závěrečné protažení.

Co si vzít na sebe a kolik toho spálím?

Na stroji spálíte tolik kalorií, jakou silou na něj budete působit. Průměrně se na půlhodinovém tréninku spálí okolo 500 kilocalorií. Jde to porovnat s hodinovým intenzivním kruhovým tréninkem ve fitness centru.

Na sebe si vezměte sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv. Stačit vám budou i kraťasy, protože se tělo rozhýbe a velmi brzo zahřeje. K pití si vezměte i kvalitní iontový nápoj, který vám dodá energii a hlavně nezapomeňte ručník na utření potu.

Pro koho je Powerplate?

Je určený pro širokou veřejnost a je vhodný pro lidi s velkou nadváhou. Cvičení je šetrné na klouby a tělo nijak nezatěžuje. Na stroj nemohou těhotné ženy a lidé po operacích. Trénink na přístroji vyjde na částku od 100 do 500 korun. Záleží na jednotlivých posilovnách.

 

Lipovská: Dvořák o můj život neusiluje, porušuje ale zákon a není dobrým ředitelem ČT | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama