reklama

Plastika on-line: Poraďte se s předním odborníkem!

Prsa, bříško, obličej? Trojice nejčastějších případů plastických operací, jejichž počet vzrostl v roce 2010 o třetinu. Uvažujete o nějakém zákroku i vy? Raději se nejdřív poraďte s naším odborníkem!

Foto: Profimedia.cz

Prsa, bříško, obličej? Trojice nejčastějších případů plastických operací, jejichž počet vzrostl v roce 2010 o třetinu. Uvažujete o nějakém zákroku i vy? Raději se nejdřív poraďte s naším odborníkem!

Dosud se zdálo, že plastické operace jsou jen otázkou času a peněz. Nedávný skandál se závadnými prsními implantáty, který zasáhl téměř celou Evropu, nám připomněl, že jde také o bezpečnost a zdraví a že každá plastika je především operací, která nikdy není zcela bez rizika.

Ptejte se on-line

Jak moc to bolí? Kolik času mi to zabere? Kdy budu v pořádku? Jak dlouho výsledky zákroku vydrží? Rozhoduje cena? To jsou nejčastější dotazy, které ženy (ale stále častěji i muži!) při rozhodování o plastice kladou samy sobě.  Nenechávejte si je pro sebe a položte je zkušenému chirurgovi, ať víte, co je důležité!

 Hostem naší redakce bude v úterý 21. března jeden z nejuznávanějších odborníků MUDr. Svatopluk Svoboda, který bude zhruba od 13 hodin přibližně po dobu 60 minut odpovídat na vaše dotazy ke všemu, co se týká plastických operací.

 

S jejich posíláním můžete začít už nyní - ale POZOR! Prosím, podívejte se vždy - pomocí tlačítka "Všechny položené dotazy" dole pod článkem - zda se na stejný či podobný problém jako vy neptal už některý jiný čtenář před vámi. Při velkém množství položených otázek se totiž může stát, že naši odborníci "nestíhají", z dotazů si vybírají a nemuselo by se dostat právě na ten váš.

 

Náš odborník

 

MUDr. Svatopluk Svoboda z Alfa centra lékařské kosmetiky je předním odborníkem v oblasti mikrochirurgie a estetické chirurgie, akreditace v estetické chirurgii, člen mnoha vědeckých společností (Společnost plastické chirurgie, Společnost estetické chirurgie, Společnost chirurgie ruky, Společnost pro léčbu popálenin) i autor vědeckých prací i četných publikací popularizujících obor plastická chirurgie.   

 

 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama