reklama

Omlazení vagíny: Lepší pružnost i vzhled

Po porodu nebo věkem tkáně ztrácí pružnost. Tu i hezčí vzhled jim navrátí nová metoda omlazení.

Foto: Thinkstock

Jako každá část těla i ta nejintimnější podléhá vlivu času a - proč to neříct - opotřebení. Věkem či po porodech ztrácí vagina pružnost a pevnost, protože v tkáni ubývá kolagen.

Dnes už je ale možné i "vaginální omlazení", které spočívá ve využití přístroje, jímž se kolagen obnoví . Působením na oblast velkých pysků, malých pysků a poševního otvoru tato místa znovu získají pevnost a pružnost, typické pro mládí.

Rychle a bez bolesti

Tato neinvazívní terapie - tedy bez řezání  a doslova "na počkání", protože výsledky jsou znát hned po prvním ošetření  - nabízí ženám další řešení vzhledu jejich intimních partií vedle dosavadní plastické operace stydkých pysků a vaginoplastiky. 

Doporučujeme: Plastika ženských genitálií: Móda, nebo nutnost?

Výhodou této novinky intimní estetiky je rychlost, bezbolestnost a hlavně absence jakéhokoliv omezení.  Ošetření partií spočívá v tom, že se pár minut přes klín přejíždí ergonomicky tvarovanou hlavicí, která masíruje a prohřívá tkáň. Pak vstanete a můžete se věnovat jakékoliv činnosti. Detaily uvidíte na videu.

Výsledkem je pevnější, růžovější a prostě na pohled hezčí vzhled intimních partií.  Lze tak dosáhnout zmenšení malých pysků, zpevnění velkých pysků a zpevnění a stažení poševního otvoru.

Lepší psychika i sex

Kromě estetického účinku omlazení genitálu přináší i významné zdravotní účinky. Jeho působením totiž změknou a zmenší se jizvy, například po porodních poraněních, nástřihu hráze a podobně. Ošetření napomáhá i hojení po kondylomatech - genitálních bradavicích, které jsou v poslední době čím dál častějším problémem.

Všechny uvedené potíže, které tento zákrok přináší, ženám často způsobují psychické potíže. Ty s odstraněním příčiny rovněž zmizí. A ještě jednu výhodu omlazení genitálu má: téměř 100 % žen, které ho podstoupily, si pochvalují významné zlepšení prožitku při sexu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vagína jako nová: Zlepší váš sex i sebevědomí

Hubnutí po padesátce: Triky, které pomohou

Pomůže tlačenka na klouby?

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama