reklama

Monika Bagárová a její dcera bojují s koronavirem. Už nemám čich ani chuť, napsala

Onemocnění způsobené novým typem koronaviru se nevyhnulo ani čerstvé mamince zpěvačce Monice Bagárové. Mírnými příznaky trpí i její pětiměsíční dcera. Na sociálních sítích prozradila, že koronavirus má i její manžel, který je momentálně ve Vegas.

Foto: Economia

"Tak bohužel i já jsem pozitivní na covid-19," oznámila zpěvačka a porotkyně Superstar Monika Bagárová na svém instagramovém účtu s tím, že v jejím případě nejde o vážný stav.

Průběh její nemoci je podle jejích slov mírný a nákazu vykazuje i její dcera Rumia, která "sem tam jen zakašle, jinak se směje a je stále veselá," popisuje šestadvacetiletá Bagárová. 

"Byla jsem první dny šíleně unavená a bolela mě hlava, myslela jsem si, že to patří k tomu, že v noci xkrát vstávám k Rumince, a tak je to tělo unavený a prostě si potřebuje odpočinout," popsala zpěvačka s tím, že dnes už necítí chuť a ani čich.

V současné době prožívá karanténu doma jen s dcerou, jelikož její partner, zápasník MMA Makhmud Muradov, který nevykazuje žádné příznaky, tráví čas ve Vegas.

"Věřím, že to vše zvládneme a bude nám všem zase fajn," doufá Bagárová. 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama