reklama

Hlavně nejezte instantní jídla. Obamová v nové show bude vzdělávat děti o stravování

Michelle Obamová se věnovala problematice zdravého stravování amerických dětí jako první dáma Spojených států. Teď v této misi pokračuje a objeví se v nové show na Netflixu, ve které bude po boku roztomilých loutek vzdělávat děti o prospěšnosti doma připravovaných jídel.

Foto: Reuters

Bývalá první dáma Michelle Obamová se objeví v nové show na platformě Netflix, která má za úkol vzdělávat děti o prospěšnosti a zábavě domácího vaření namísto konzumace předpřipravených a instantních jídel. Parťáky jí v této show budou dvě roztomilé loutky - Waffles a Mochi. 

Michelle Obamová bude hrát majitelku supermarketu, zatímco Waffles a Mochi pochází ze země mraženého jídla. Jsou už znudění jedením ledu a sní o tom, že se stanou kuchaři. Na létajícím nákupním vozíku budou cestovat po světě a ochutnávat různé druhy domácích jídel. 

Bývalá první dáma Spojených států popsala seriál, který se bude jmenovat Waffles + Mochi jako "veselou, hřejivou a jednoduše magickou show". Se svým manželem Barackem Obamou jsou spoluproducenty pořadu, který se bude vysílat od 16. března a bude mít celkem deset dílů. 

"Já bych si jen přála, aby tady byli Waffles + Mochi v době, kdy mé dcery vyrůstaly. Je to program, na který se budete rádi dívat s celou rodinou, a navíc se díky němu děti něco přiučí," řekla Obamová. 

Ta také dodala, že show navazuje na její práci, kterou se zabývala jako první dáma, když podporovala zdravé stravování dětí. V roce 2013 například využila postavičky z dětské show Sezame, otevři se, které pozvala do Bílého domu v rámci kampaně. Ta měla za úkol změnit stravování na amerických školách a bojovat s obezitou.

Bývalý prezidentský pár podepsal smlouvu s Netflixem v roce 2018. V rámci této spolupráce vznikl v roce 2020 dokument Můj příběh (v originále Becoming) na základě autobiografie Obamové.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama