reklama
 

Konečně chci žít bez brýlí! S laserem je to snadné

Také pořád hledáte brýle, v obchodě vyměňujete za jiné na blízko, abyste přečetli, co vlastně kupujete a při mnohých činnostech vám překážejí?

zrak
zrak | Foto: Isifa/Thinkstock

Pro někoho jsou řešením podobných situací čočky, ale ani ty nelze využívat neustále, nemluvě o tom, že mnozí na ně mají časem různé alergické reakce.Zbavte se brýlí i čoček jednou provždy! U většiny očních vad je to už možné.

Operační zákroky se provádějí už běžně a řeší mnohé problémy s viděním. Technika se i v tomto směru neustále vyvíjí a za nejdokonalejší řešení jsou dnes považovány zákroky s využitím 6D laseru.

Laserová šestisměrka

Tento laser patří mezi nejrychlejší a nejpřesnější pro oční operace na světě.V různých městech naší republiky už bylo za jeho pomoci  provedeno několik desítek tisíc operací. Nejdokonalejší typ Schwind Amaris 750 nabízí technologické vlastnosti, které jiné lasery nemají.Označení 6D znamená, že při operačním zákroku přístroj přesně sleduje všechny mikropohyby oka v šesti osách.

Dobrá investice do zdraví

Aniž si to pacient během operace uvědomuje, tyto minimální pohyby svého oka nevnímá. Metoda je tedy přesnější, než to dosud bylo možné a výsledkem je váš velmi kvalitní zrak! Můžete sledovat i různé výhodně nabízené termíny a na zákroku ušetřit nemalé peníze.

Dostane se vám špičkové péče a brýle se stanou pouze součástí vaší minulosti!Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama