reklama

Knihy o hubnutí, které neurazí pod vánočním stromkem!

Vánoční tip na dárky: Knihy o hubnutí a dietách

Foto: Profimedia.cz

Hledáte zajímavé vánoční dárky pro ženy? Víme, která kniha o dietách neurazí. Podívejte se na tři knihy o hubnutí, které jsou zajímavé a potěší.

Advent je už za dveřmi a vy si nevíte rady s dárkem k Vánocům pro manželku, maminku, babičku nebo přítelkyni? Zkuste si vybrat z naší nabídky.

Slavná krabičková dieta

Na pultech knihkupectví se objevila zajímavá kniha s názvem Domácí krabičková dieta. Tato kniha je hitem Vánoc a krabičková dieta hitem celého roku. Cílem této knihy je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka se snaží vysvětlit princip krabičkové diety a radí, jak jídlo připravovat a jak snížit energetickou hodnotu pokrmů, aby neutrpěla chuť.

V knize je na výběr až 250 výborných receptů. Domácí krabičkovou dietu seženete v obchodě už za 225 korun. Během letošního roku vyšel i druhý díl publikace Domácí krabičková dieta 2 za stejnou cenu. Udělejte radost a nadělte knihu pod stromeček.

Hezky česky

Tato kniha už vyšla v loňském roce, ale je stále oblíbenou. Pokud máte babičku, která ráda vaří českou kuchyni a chcete jí ukázat, že to jde i zdravě, kupte ji knih od Petra Havlíčka a Petry Lamschové Hezky česky, hravě zdravě. Kniha stojí 269 korun a je v ní několik receptů, kdy se vaří hezky česky, ale pokrmy jsou lehčí a nejsou tolik kalorické.

Schůdková metoda hubnutí

Pod stromečkem můžete najít i knihu Antónie Mačingové Schůdková metoda hubnutí. V této knize najdete kompletní tříměsíčí jídelníček, který je prevencí překyselování organizmu. Autorka pomáhá zbavovat se špatných stravovacích návyků a nesprávného myšlení. Kniha stojí 269 korun a seženete ji v každém větším knihkupectví.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama