reklama
 

K Vánocům něco pro zdraví? Kupte si infrasaunu!

Udělejte něco pro své zdraví a posílení imunity. Nadělte si pod stromeček infrasaunu

Foto: rajwellness.cz

Chcete si pod vánoční stromeček nadělit něco, co vám posílí organismus a imunitní systém? Kupte si infrasaunu, kterou můžete mít venku i uvnitř domu.

Udělejte si krásné Vánoce a potěšte celou rodinu praktickým dárkem, který se postará o vaše zdraví a v zimě už vás nezastihne chřipka ani jiné onemocnění. Darujte si pod vánoční stromeček posílení vašeho zdraví.

Jak vybírat infrasauny

Výběr infrasauny může vypadat jako složitý úkon, ale zkusíme vám ho usnadnit. Při výběru si uvědomte, zda chcete relaxovat sami nebo s celou rodinou. Obecně platí, že čím větší sauna, tím je dražší a náročnější na prostor.

Na trhu jsou k dostání infrasauny pro jednu osobu, pro dvě osoby, pro tři a nakonec infrasauny pro 4 a více osob, které najdete spíše ve wellness a fitness centrech.

Zamyslete se nad cenou

Pokud zvažujete, zda si pořídit klasickou nebo infrasaunu, lze vám výběr usnadnit. Provoz infrasauny je desetkrát levnější než provoz té klasické. Stejně tak jsou infrasauny jednodušší na montáž. Dále si vybírejte kvalitní infrasauny, které budou mít blahodárné účinky na vaše tělo.

Koupíte sauny s infrazářiči keramickými, širokospektrální světelné a celoplošné fóliové. Sledujte i vlnovou délku infrasauny. Platí, že čím je vlnová délka kratší, tím lépe působí na náš organismus. Sauny s delším vlnovým zářením mají pouze relaxační funkci.

Jak se rozhodnout?

Rozhodujte se i podle vybavení. Kvalitnější modely jsou vybavené CD přehrávačem a rádiem pro zpříjemnění odpočinku. Nezapomeňte se poohlédnou po sauně, která je vybavená ionizátorem kyslíku, který vám zkvalitní vzduch uvnitř sauny. Získáte tak ve své sauně prostředí a vzduch, jako byste byli na horách nebo u moře. Částice krásně působí na lidský organismus a dodávají tělu energii a vašemu mozku pomáhají při koncentraci.

Ceny infrasaun začínají někdy už na 15 tisících korunách. Záleží, zda chcete saunu venkovní či vnitřní. Zde platí, že do exteriéru si saunu pořídíte za dražší částku. Dále velmi záleží na materiálu. Exotické dřevo vyjde samozřejmě na větší peníze. Lze tedy říci, že čím větší sauna, umístění exteriér z exotického dřeva, tím budete muset vyndat ze své peněženky více peněz. Chcete-li ušetřit, pořiďte si saunu pro jednoho bez CD přehrávače a do interiéru.

 

 

Božská Taylor a vyzývavá Selena. Jinak byly ceny AMA přehlídkou divnosti | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama