reklama

Jak se ochránit před infekcemi a kam raději necestovat? Ptejte se infektologa

Je rozumné v této době cestovat do zahraničí? Kde je nejbezpečnější prožít svou dovolenou? Otázky, na které byste chtěli znát svou odpověď.

Foto: Aktuálně.cz

Letošní léto je oproti těm minulým zcela odlišné: pandemie zamávala s našimi plány na zahraniční dovolenou a vyvstávají otázky, zda se přes varování a obavy z nejrůznějších nákaz vydat za hranice, nebo raději zůstat v tuzemsku. V jakých případech se vydat mimo Česko a jak se účinně chránit před případnými infekcemi?

Ptejte se ve speciální poradně na Žena.cz infektologa Františka Stejskala
z infekční kliniky Nemocnice na Bulovce v Praze.

Svůj dotaz vložte zcela anonymně do boxu níže nebo ho zašlete na e-mailovou adresu: [email protected] s předmětem PORADNA nejpozději do 24. 7. 2020. Poté zveřejníme odpovědi na vaše otázky. 

MUDr. RNDr. František Stejskal, Ph.D.

  • Vystudoval parazitologii na Přírodovědecké fakultě UK v Praze a všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě UK v Praze.
  • Specializuje se na infekční nemoci, parazitární infekce a cestovní medicínu.
  • Pracuje na infekční klinice Nemocnice na Bulovce a infekčním oddělení Krajské nemocnice Liberec.
  • Vyučuje infekční nemoci, lékařskou parazitologii, cestovní a tropickou medicínu na 1. a 2. lékařské fakultě UK v Praze.
  • Absolvoval řadu zahraničních stáží včetně dvouletého pobytu s podporou Fogarty nadace v Národním ústavu zdraví v Albany, ve státě New York v USA.
Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama