reklama

Zajistěte si obranyschopnost před podzimní vlnou: Imunitu podpoříte i doteky z lásky

Poslední měsíce celému světu ukázaly, jak důležité je být v dobré kondici. Upozornily na to, že imunitní systém neposílíme během několika dnů, a mnohé z nás utvrdily v přesvědčení, že na pevném zdraví je potřeba průběžně pracovat a zůstat důslední i v době, kdy se nám nechce a cítíme se fit. Odkud začít a jak pokračovat na cestě ke zdravějším zítřkům?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Pevné nebo alespoň pevnější zdraví je běh na dlouhou trať. Jedním z důležitých faktorů je důslednost a koncepčnost a také přesvědčení, že to, co děláte, má smysl.

Efektivně pracovat na lepší kondici může jen ten, kdo přijme zásady zdravého životního stylu za své, a alespoň zčásti se s nimi - v rámci svých možností - dlouhodobě ztotožní. Jednorázové akce vám nijak nepomohou, protože zdraví je nutné budovat od základů. Nevěřte reklamám a vsaďte na selský rozum. Naslouchejte signálům svého těla a osvojte si některé zdravé návyky.

Jednoduché tipy na zlepšení imunity, které opravdu fungují, najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama