reklama

Jak odstranit vady na kráse? Ptejte se on-line!

Proč si dělat vrásky? A proč si je nechat - stejně jako jiné vady na kráse? Pokud se trápíte kvůli drobným vadám, už nemusíte. Poraďte se u nás s dermatoložkou a zbavte se jich nadobro!

Foto: Profimedia.cz

Proč si dělat vrásky? A proč si je nechat - stejně jako jiné vady na kráse? Pokud se trápíte kvůli drobným vadám, už nemusíte. Poraďte se u nás s dermatoložkou a zbavte se jich nadobro!

Úpravou vzhledových vad kůže se zabývá korektivní dermatologie. Řeší především estetické nedostatky, jako jsou barevné změny a nerovnosti na povrchu pleti.

Jde především o klasické kožní nemoci, které jsou patrné hlavně na viditelných místech, především na obličeji. Mohou to být ale také jizvy, výrůstky, skvrny. nezoufejte, všechno se dá řešit - ať už za pomoci léků nebo menších zákroků. Ty mohou  odstranit nebo vylepšit projevy degenerace kůže - stárnutí. S tím vším vám poradí MUDr. Edita Jatšová, která je jedním z nejuznávanějších specialistů v oboru korektivní dermatologie v ČR.

Jak se ptát?

Hostem naší redakce bude v úterý 17. dubna od 10 hodin, kdy začne odpovídat na vaše dotazy. On-line rozhovor potrvá cca 60 minut. Své dotazy můžete začít posílat v předstihu už nyní.

Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi. Moc nás to mrzí, ale dotazů se vždycky sejde daleko víc, než na kolik naši odborníci zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro on-line rozhovor odpovědět. Vybírají si sami podle toho, zda dotaz lze zodpovědět v pouhých několika řádcích a zda je natolik typický, aby přinesl podstatné informace i pro ostatní čtenáře. Proto se, prosím, pomocí tlačítka VŠECHNY POLOŽENÉ DOTAZY dole pod článkem podívejte i na otázky ostatních čtenářů, zda v nich nenajdete odpověď také pro sebe.

Náš odborník

MUDr. Edita Jatšová

Je jedním z nejuznávanějších specialistů v oboru korektivní dermatologie v ČR.

 

Má za sebou dlouholetou praxi v oboru laserové a estetické medicíny a mnohaleté působení jako vedoucí lékař na přední estetické klinice Asklepion, kde pracovala jako primář. Nyní působí v 

Je členkou dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP. Od roku 2000 přednášela a školila chirurgické a korektivní postupy v dermatologii po celé ČR, od roku 2002 se prezentovala jak na tuzemských tak i zahraničních kongresech (IMCAS Paříž 2003). Aktivně publikuje v dermatovenerologických časopisech zaměřených na korektivní dermatologii doma i ve světě.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama