reklama

Zpěvačka Csáková se striktně vyjádřila k plošnému testování i vakcíně. A není sama

V neděli zveřejnila česká popová zpěvačka na svém Facebooku, že je vakcína na léčbu nemoci covid-19 kontraproduktivní a odmítá ji stejně jako plošné testování české populace.

Foto: ČTK

"Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, své životy!!!" zveřejnila v neděli na svém facebookovém profilu česká popová zpěvačka Ilona Csáková. Veřejně tak reagovala na nařízení vlády v souvislosti s koronavirovými opatřeními, která v příspěvku kritizovala.

Padesátiletá zpěvačka a matka jedenáctiletého Daniela a sedmiletého Dominika napsala, že si v rámci plošného testování nenechá "šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují, jedou podle scénáře B. Gatese a WHO", přičemž se v příspěvku vyjádřila také k vakcíně proti onemocnění: "Do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy!!!"

Negativní reakce Csákové není mezi českými známými osobnostmi ojedinělá. Její kolegyně Bára Basiková zveřejnila na své sociální síti otevřenou a vulgární kritiku na současnou situaci v polovině září: "At' už jdou všichni, co otravujou s koronavirem a šílenýma zprávama o něm, do prdele!!! At' už držej hubu a neotravujou nás všema katastrofickýma kecama, ať už nás přestanou děsit, ničit, připravovat o zdravej rozum a o práci!"

Na svém facebookovém profilu se k situaci vyjádřil také Janek Ledecký. Ten zveřejnil video, ve kterém mluví o tom, že je třeba dupnout na brzdu hysterické kampaně, na níž dle něj vydělávají farmaceutické společnosti.

Všechny tři hvězdy čelí kritice veřejnosti, na svém Twitteru se k jejich názorům vyjádřil například politolog Miloš Gregor: "To mají ty devadesátkový celebrity se zašlou slávou nějaký pořadník na debilní kecy, do kterého se zapisují?" 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama