reklama
 

Hubnout může být příjemné. S designovými váhami

Sledovat, jak hubnete, může být příjemnější s krásnou váhou. Na trhu je celá řada designových osobních vah

Foto: Profimedia.cz

Dnešní digitální váhy mají mnoho šikovných vychytávek. Řada z nich vám neřekne pouze kolik vážíte, nýbrž i detailně zhodnotí vaše tělo. 

Vybrali jsme několik příkladů krásných a chytrých přístrojů, které podpoří vaši snahu o zhubnutí, neobo uhlídání žádané hmotnosti

Osobní váha ADE BA 913

Tato váha ilustruje úvodní slova nejlépe. Při zvážení vám vypočte poměr tuku a vody a je připravena na doslova "těžké váhy"- můžete mít až 180 kg a přístroj nikterak nepoškodíte. Jako bonus je do ní zabudován MP3 přehrávač. Pokud se zhrozíte z naskočených čísel, můžete si pak zahrát uklidňující hudbu. Pořídit ji lze za 2 399 Kč.

Osobní váha Beurer BG 51

Ještě dokonalejší váha. Unese dokonce i dvousetkilogramového uživatele. Je schopna změřit podíl tuku, svalů, vody a kostí. Nezahraje vám, ale na druhou stranu vás přijde na pouhých 1 495 Kč.

Osobní váha Beurer BF 100

Váha pro pohodáře, dalo by se říct. S odnímatelným displejem se nemusíte bát, že vám větší břicho zakryje čísla na váze. A co víc - průběžné údaje o vašich kilech může přístroj poslat přímo do počítače, kde si je můžete rychle porovnávat. Váha motivující práci s počítačem není možná úplně zdravá, ale co si budeme namlouvat, v dnešní době je praktická. Stojí však celých 3 895 Kč.

Osobní váha AEG PWI 4914 FA

Disponuje pamětí až na 16 jednotlivých  uživatelů a vydrží zátěž do 150 kg. Pokud máte rodinu, či spíše klan, tlouštíků, tento přístroj je ideální pro vaši domácnost. Váha změří poměr vašeho tuku, vody a svaloviny pomocí infračerveného senzoru. Automaticky se vypíná a dá vám včas najevo, kdy je třeba vyměnit akumulátory. Jedná se o zjevně výhodnou koupi, navíc pouze v ceně od 560 do 949 Kč.


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama