reklama

Dokonalé rovnání zubů s neviditelnými rovnátky

Garantované výsledky léčby vedou k plné spokojenosti pacienta i lékaře. Samozřejmostí je zachování estetiky při nošení. Řeč je o neviditelných rovnátkách.

Foto: Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

Kosmetické poradkyni a vizážistce Míše Kunické kliniku Esthesia doporučila její zubní lékařka, která dodržuje zásadu netrhat zdravé zuby, pokud to není nezbytně nutné.

"Již delší dobu jsem uvažovala o rovnání zubů nejen z estetického hlediska, ale i z pracovního. Navštívila jsem sice několik ortodontistů, ale rozhodla se, že raději zůstanu s křivými zuby, než si nechat vytrhnout zdravé, což se u standardního drátkového systému děje, navíc představa drátků v puse se mi také nezamlouvala.

Po návštěvě kliniky a podrobnému vysvětlení celého léčebného postupu, jsem nevěřila, že lze tímto způsobem bezpečně a neviditelně srovnat zuby i při úzké čelisti. Hlavní roli zde ale hrál fakt, že nepřijdu o žádné zdravé zuby."

Neviditelná a ještě k tomu nebolí

"Rovnátka mě nezatěžují, okolí nic nepozná, protože opravdu nejsou vidět, snad jen, když si nemůžu v klidu sníst kostičku čokolády a známí se ptají proč, nevěří, že důvodem jsou rovnátka, která oni nevidí. Rovnání je rychlejší - srovnání mám s dcerou, která je ve svých 15 letech nucena rovnání řešit drátkovým systémem a měla, a někdy pořád má, rozedřené tváře a rty. Moje rovnátka prostě nebolí. Každých 14 dnů je sice nutná výměna dlah, po které cítím tlak a po dobu 2-3 dnů jsou zuby citlivější, ale důležité pro mě je, že rovnání je opravdu vidět."

Jděte do toho

"Jednoznačně ji všem dospělým doporučuji. Obrušování zubů je bezbolestné a máte 100% záruku, že když nebudete spokojeni s výsledkem, lze pokračovat v léčbě až do doby, kdy budete úplně spokojeni - samozřejmě bez dalších výdajů. Snad jediné malé minus bych hodnotila otisky, ty byly pro mě nejhorší. Dnes bych ale mohla říci, že s neviditelnými rovnátky jsem se tak sžila, že mi budou po skončení léčby chybět."

"Garantované výsledky léčby vedou k plné spokojenosti pacienta i lékaře. Samozřejmostí je zachování estetiky při nošení," přibližuje MUDr. Roman Kadlec, hlavní lékař stomatologie kliniky Esthesia.

Více se o neviditelných rovnátkách dozvíte ZDE >>

Korigují zuby citlivě, elegantně a opravdu neviditelně. Jsou vyrobena z hladkého průhledného termoplastu, nasazují se na horní nebo dolní čelist, případně na obě - zuby kopírují, v ústech nepřekážejí ani neomezují, jsou velmi lehce snímatelná a rovnání trvá jen několik měsíců. Pohodlně korigují různé zubní anomálie, křivé zuby, mezery mezi zuby aj.

Důležité je, že jen s těmito rovnátky pacient získá jak první, tak poslední otisk najednou. Tato metoda nabízí rovnání zdravotního i estetického problému s křivými zuby, s výrazně menší časovou náročností, garantovaným výsledkem a především udržením správné ústní hygieny po celou dobu léčby.

zdroj: Esthesia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

10 jednoduchých a osvědčených tipů, jak rychleji usnout

I Češi podléhají trendu raw food neboli syrové stravě

Pijte rostliny. Nahradíte mléko a prospějete zdraví

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama