reklama

Chcete zhubnout? Vyzkoušejte nové cvičení Les Mills!

Spalujete kalorie nebo chcete jen zformovat postavu? Les Mills vám zlepší kondici!

Sexy sportovkyně
Sexy sportovkyně | Foto: Thinkstock

Balíte si na dovolenou k moři plavky a zoufáte si nad svou postavou? Zkuste spálit přebytečné kalorie a shodit kilogramy s novým druhem cvičení Les Mills. Zformujete postavu do plavek raz dva!

Ideální postavu má dnes málo kdo, ale proč s tím něco neudělat. Začněte cvičit! Cvičení Les Mills pomáhá při redukci váhy, zrychluje metabolismus, spaluje přebytečné kalorie a krásně zformuje postavu. Zlepšíte si kondici a vaše tělo vás odmění.

Les Mills? Pojďte cvičit!

Nový cvičební program Les Mills přichází po fenomenálním nástupu Zumby, kterou si oblíbilo mnoho žen. Cvičitelé v zahraničí vymýšlí a nabízí jednotlivé cvičební programy pod určitou značkou. Mnoho lidí totiž rádo cvičí něco kvalitního, světového a úspěšného. Les Mills je cvičební značka z Austrálie. Cvičební lekce představují vše, za čím docházíme do fitness centra. Rozvíjíte sílu, dynamiku, vytrvalost, pružnost, spalování tuků, rehabilitaci a relaxaci. V České republice se rozšířily jen některé části tohoto cvičení, BodyPump, BodyCombat a BodyBalance. Všechny hodiny doprovází přesně určená hudba, která celé cvičení podtrhuje.

Který druh si vybrat?

Body Pump je cvičení, které zvyšuje svalovou sílu. Zaměřuje se hlavně na velké svalové skupiny. Při hodině se cvičí s nakládací činkou. Opakování cviku je velmi intenzivní a pomalé. BodyCombat se zaměřuje na rozvoj dynamiky. Cvičení nabízí dokonalé vybití a relaxaci. Kombinujete kardio cviky vybrané z bojových sportů - karate, boxu a taekwonda. Hodiny se velmi podobají Kickbox aerobicu.

Třetí cvičení, BodyBalance vychází z jógy, tchaj-ti  a pilates. Při hudbě se zlepšuje celkově pružnost a pevnost vašeho těla. Čeká vás 45 minut jednoduchého, ale fyzicky náročného cvičení a 10 minut odpočinku a relaxace.

Cvičení musí být zábava

Nebojte se, že budete cvičit pořád ty samé cviky. Většina instruktorů po třech měsících mění choreografii. Jde o dobu, kdy se cviky stihnete naučit a vaše tělo je zvládá. Jednotlivé choreografie a hudba se mění ve stejnou dobu na celém světě. Opravdu lze říct, že cvičíte to samé, co ostatní ženy například ve Francii. Nové cvičení Les Mills je pro lidi, kteří si rádi vybírají způsob, jak potrápit a zformovat své tělo.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama