reklama

Chcete zhubnout? Využijte slevy!

Chcete v létě shodit nějaké přebytečné kilogramy? Nakupte si vouchery na cvičení a užijte si pohyb

Foto: Thinkstock

Slevový portál Amplion nabízí celou řadu zkrášlujících procedur nebo wellness pobytů pro dva. Novinkou jsou vouchery na cvičení, do posilovny nebo na spinning.

Podívejte se na naši nabídku třech voucherů, které vám zformují postavu a pomohou zrychlit metabolismus a tím spálit přebytečné kalorie.

10 x 60 minut spinningu ve fitness Olgy Šípkové

Jen za 699 korun získáte permanentku do fitness centra Olgy Šípkové. Jde o deset vstupů na spinningová kola s profesionálním lektorem. Získáte krásnou a tolik potřebnou kondici. Pokud se zadýcháte krátkou chůzí po schodech, je spinning nejlepším řešením, jak posílit srdce. Čekat na vás budou nejnovější kola NXT od firmy Star Trac. Zátěž na kole si volí každý sám individuálně. Spinning nezatěžuje kloubní systém a pomáhá posilovat celé tělo. Voucher je platný do 30. října 2012.

30 minut Power Plate cvičení

Sleva až 58 procent na cvičení na Power Plate s trenérem. Jde o redukční cvičení. Stroj zabraňuje vzniku celulitidy a krásně tvaruje postavu. Cvičení účinně pálí tuky a pomáhá při efektivním a rychlém hubnutí. Jen za 135 korun získáte 30 minutové cvičení pod dohledem profesionála. Power Plate je příjemné a účinné cvičení bez zbytečné námahy. Užijte si voucher v Beauty Body Studiu v Praze 4. Platnost poukazu je neomezená.

Permanentka do fitness

Už za 550 korun získáte voucher na permanentku do fitness v hodnotě 1100 korun. Aerobní cvičení a taneční lekce pro ženy s možností hlídání dětí. Ke cvičení obdržíte iontový nápoj zcela zdarma. Využijte veškeré služby a zboží v Cappuccini Fitness Studia. V nabídce je aerobic, bodystyling, bosa, bodyform, cvičení na balónech, fitbox, flirtdance, pilates, jóga nebo zumba. Využít hlídání dětí můžete od 9 do 15 hodin. Platnost voucheru je do 30. září 2012.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama