reklama

Chcete zformovat postavu? Stroje pomůžou

Chystáte se zhubnout a zformovat postavu do sukně a šatů? Víme, co vám s tím pomůže

Foto: Profimedia.cz

Teploty začínají stoupat a mi uvažujeme, co udělat s přebytečnými kilogramy dřív, než se oblékneme do minisukně. S formováním postavy pomůže nejen správný jídelníček, ale také domácí rotoped.

Rotopedy jsou nejoblíbenější trenažéry určené pro aktivní domácí cvičení, které pomáhá s hubnutím. Pravidelný trénink  s rotopedem má pozitivní vliv na krevní tlak, snižuje puls a spaluje přebytečné tuky. Rotopedy optimálně zatěžují srdce a zvyšují vitální kapacitu plic. Po pár týdnech cvičení posílíme svaly a zlepšíme celkový stav organismu.

Jednoduché, ale účinné

Housefit Kinetic B1.0 je populární díky své jednoduchosti a spolehlivosti. Pevný rám udrží až 120 kilogramů zátěže. Na trenažér se pohodlně usadí osoby nižšího i vyššího vzrůstu. Zasportuje i partner, který měří 190 centimetrů. Pro dostatečné formování vaší postavy je nainstalovaná magnetická brzda s velkým rozsahem intenzity zátěže.

Díky tichosti přístroje, můžete hubnout i u svého oblíbeného televizního seriálu a nemusíte zvyšovat hlasitost televizoru. Dokáže spolehlivě naplnit potřeby členů celé rodiny. Nemusíme se ohlížet na věk ani fyzické schopnosti. Sedadlo je snadno nastavitelné a displej funguje na dvě tužkové baterie. Pro snadnější redukci hmotnosti nám pomůžou údaje o kaloriích, čase a tepové frekvenci, u které je možné nastavit cílovou hodnotu. Rotoped si pořídíme už za pouhých 5 990 korun.

Špička ve své třídě

Ergometr Insportline Atlanta je kvalitně zpracovaný a jeho efektu dodává podsvícený dotykový displej. Ergometr je určený pro náročnější sportovce. Můžeme zvolit ze čtyř přednastavených programů dle tepové frekvence a 12 programů podle výkonu. Přístroj je napájený síťovým adaptérem.  Pokud se rozhodneme, že chceme zhubnout s tímto ergometrem, zaplatíme 11 990 korun.

Při redukci váhy můžeme nastavovat 16 stupňů zátěže. Pedály se dají přizpůsobit v rozmezí 30 centimetrů. V rukojeti je umístěný měřič tepové frekvence, nebo je k dispozici hrudní pás. Insportline Atlanta má ještě jednu výhodu. Výrobky společnosti Insportline je možné servisovat na mnoha místech po celé České republice.

Za krásnou postavu se musí platit

Bremshey CF 3 je manuálně ovládaný trenažér, který pomocí setrvačníku simuluje podobný pohyb jako běh na lyžích. Přístroj je velmi stabilní a díky pevné konstrukci umožňuje cvičení vyšším lidem i člověku s vysokou nadváhou. Délka jednoho kroku je 50 centimetrů, což pomáhá při efektivnějším cvičení. Pro zvyšování kondice používáme magnetický brzdný systém, který je velmi tichý.

Trenažér lze umístit kamkoliv, protože jeho počítač je napájený bateriemi 2x AA. Výška kroku je nastavitelná do 11 centimetrů. Přístroj unese i 135 kilogramového člověka. Trenažér za 15 999 korun má díky kloubním ložiskům dlouhou životnost. Displej hlídá hodnotu času, rychlosti, vzdálenosti, kalorií, frekvence otáček a pulsu. Rozdíl od předchozího modelu je, že si můžeme připojit pulzní hrudní pás s přesností EKG.

 

 

Bronzový Choupenitch: Nechal jsem tam srdce, trénoval v garáži a strašně dřel | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama