reklama

Chcete zformovat postavu? Potřebujete sporttester

Chcete zhubnout přebytečné kilogramy? S tím vám pomůže sporttester, génius při spalování tuků!

Sexy sportovkyně
Sexy sportovkyně | Foto: Thinkstock

Jaro už nám klepe na dveře a je nejvyšší čas udělat něco s přebytečnými kilogramy dřív, než se vrhneme na sukně, kraťasy a možná i plavky. Ideální váhu a zformovanou postavu získáme jen díky dokonalému spalovaní!

Sporttester patří mezi pomůcky na cvičení, které kontrolují ideální spalování vašeho metabolismu. Pokud se rozhodneme zhubnout, můžeme volit mezi značkami sporttesterů jako jsou Sigma, Suunto, inSPORTline nebo Polar. Připravili jsme pro vás přehled ve sporttestrech, které se za svůj design a funkci rozhodně stydět nemusí!

Červený krasavec se hodí ke všemu!

Polar FT2 RED patří mezi nejlevnější kategorii značky Polar. Přesně zaznamenává tepovou frekvenci na bázi EKG. Při vyšším počtu měřených jedinců zvládá kódovaný přenos tepové frekvence, a tím zabraňuje rušení. Stylové červené hodinky jsou doplněné přehledným podsvíceným displejem. Hodinky jsou vodotěsné pro plavání do hloubky 50 metrů.

Ručně si zadáme limit zóny tepové frekvence, který je při hubnutí a spalování velmi důležitý. Pro každého z nás je hodnota ideální tepovky jiná. Záleží na výšce, věku a váze osoby, která chce svou postavu formovat. Přístroj vám vaši ideální hodnotu vypočítá hned, co zadáme povinné údaje. Za 1 500 korun získáme pomocníka, který zvukově i vizuélně pohlídá překročený nastavený limit.

Fuchsiová novinka pro ženy co mají vkus!

Světový výrobce sporttesterů se rozhodl vyrobit moderní a velmi trendy Suunto M2 Women Fuchsia. Jednoduchými kroky vás povede v průběhu celého cvičení.  Nově navržené funkce v kombinaci s moderním a atraktivním designem dělají z tohoto sporttesteru velmi vyhledávaný model pro fitness a kondiční aktivity.

Přístroj za 1 999 korun se dodává včetně hrudního pásu Comfort Dual Belt, který je kompatibilní s většinou fitness a kardio strojů. Displej ukazuje srdeční tep a spálené kalorie. Dále najdeme mezi funkcemi aktuální čas, denní alarm, odpočítávání a stopky. Moderní design je zcela vodotěsný a i tento přístroj dokáže hlídat ideální tepovou frekvenci.

Spolupráce s počítačem

Polar RS300X je nadupaný sporttester, který po dokoupení Flowlinku umožní připojení k počítači. Můžete si tak nahrávat data do online aplikace polarpersonaltrainer.com a mít své kalorie pod kontrolou. Za 3 600 korun získáte oranžového ďábla, který se se svým sportovním a sexy vzhledem rozhodně nemá za co stydět.

Bezdrátově změří tepovou frekvenci s přesností EKG. Signál je kódovaný pro případné rušení ostatních cvičících lidí kolem vás. Frekvence se znázorňuje v absolutních hodnotách nebo v procentech z maximální tepové frekvence, kterou jste si zadali. Sporttester dokáže zaznamenávat dobu tepového uklidnění a navrhne intervalový trénink dle vaší tepové frekvence, rychlosti nebo vzdálenosti. Přístroj je samozřejmě vodotěsný do padesáti metrů.

Podle čeho vybírat sporttester?

Pro začátek vám postačí sporttestery kolem 1 200 korun. Při spalování tuků je nejdůležitějším údajem maximální tepová frekvence, kterou musí přístroj hlídat a případně hlásit její překročení. Pouze v ideální frekvenci se naše tělo zahřeje a produkuje pot. Pak už je na nás, abychom setrvali při spalování alespoň 30 minut. Tuto funkci hlídání frekvence mají i nejlevnější modely. Při koupi záleží, zda nám stačí jednoduchý, ale funkční model, nebo chceme designovou a hodnotami našlapanou bombu!

 

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama