reklama

Chcete krásné vlasy? Ptejte se naší odbornice

Poraďte se s odbornou lékařkou, jak mít zdravé vlasy.

Foto: Žena

Když září naše pleť, jsme krásné. A když září i naše vlasy, jsme ještě krásnější. Krása bez zdraví neexistuje a to platí i pro vlasy. Poraďte se s odbornou lékařkou, jak je mít.

Jen vlasy, které jsou zdravé a opečovávané, vypadají skutečně přitažlivě. Námaha a starost se vyplatí, protože zdravé vlasy potřebují jen minimum úprav a vypadají skvěle.

Pro zdraví i krásu

Roztřepené konečky, řídké nebo padající vlasy nepotěší nikoho. Pro zdraví i krásu vašich vlasů můžete hodně udělat speciální výživou tak, aby se ve vašem organismu doplnily všechny chybějící prvky, minerály a živiny. Proto jsme mimořádně připravili poradnu s lékařkou - dermatoložkou MUDr. Veronikou Brázdilovou.

Doporučujeme: Téma: Péče o tělo

Máte problémy s vlasy? Chcete vědět jak se o vlasy správně starat, aby byly zdravé? Trápí vás řídnutí vlasů? Ptejte se na všechno, co vás ohledně silných a krásných vlasů zajímá!

Ptejte se on-line

Dozvíte se triky a tipy, jak posílit kštici, zabránit padání, přidat na objemu i vrátit ztracený lesk a mladistvý vzhled. Své dotazy pro doktorku Brázdilovou můžete pokládat až do středy 3.12., jako komentář zde pod článkem. Odpovědi zveřejníme ve čtvrtek 11. 12. 

Náš odborník

MUDr. Veronika Brázdilová 

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a složila atestaci z dermatovenerologie. Pracuje jako ambulantní dermatolog.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Neničte si vlasy: Jak a čím je správně česat?

7 účinných kroků, jak se rychle zbavit rýmy

Tahají z nás doktoři peníze? Pacienti jako zlatý důl

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama