reklama

Češi v sexu strašně lžou a podvádějí

Na výzkumech sexuálního chování v České republice je zajímavý jeden zásadní fakt: Češi z nich vycházejí jako naprostí exoti, kterým se nedá věřit!

Foto: Thinkstock

Na výzkumech sexuálního chování v České republice je zajímavý jeden zásadní fakt: Češi z nich vycházejí jako naprostí exoti, kterým se nedá věřit.

Začíná to už údaji o počtu partnerů. Už dlouhá léta odborníci upozorňují, že zjištěná čísla nemohou být pravdivá. Prostě to nesedí. Muži totiž udávají tradičně mnohem vyšší počet partnerek, než jaký přiznávají ženy.

S kým muži souloží?

V posledním unikátním výzkum Sexuologického ústavu v Praze, který je provádí pravidelně už po dvě desetiletí, už to byl téměř dvojnásobek. Zatímco muži v životě měli až deset partnerek, ženy se údajně milovaly pouze s pěti různými muži.

Přečtěte si také:  Jak dlouho má trvat správný sex. Jde o minuty!

Přitom by oba údaje měly být logicky přibližně stejné. Lékaři dříve tuto disproporci připisovali studu žen a jejich obavě, že by je okolí odsuzovalo. Dnes už takový argument může platit jen velmi omezeně. Místo ostychu bude nutné připsat rozdíl v údajích spíš na vrub chlubení a lžím.

Stejně nápadný rozdíl je i mezi přiznaným počtem náhodných styků. Přiznalo je 66 % mužů a jen necelých 40 % žen, a navíc skoro polovina z těchto mužů udala více než čtyři takové soulože. Kde své partnerky tedy vlastně vzali?

Český penis překračuje normy

V poslední době se k číslům, o jejichž pravdivosti by se dalo s úspěchem pochybovat, přidaly i rozměry českých mužských přirození. Podle zjištěných údajů muži ve čtvrtině případů udávali rozměr mezi 16 a 20 centimetry a 11 % z nich uvedlo 11 až 15 centimetrů. 

Podle světového průměru je však průměrná délka penisu necelých 13 centimetrů. Češi by tak museli být vysoko nad tímto celosvětovým průměrem, nebo si vymýšlejí. "Bé" bude nejspíš správně, protože k tomu, aby zrovna čeští muži tak "vyčnívali",  není absolutně žádný důvod - ani rasový, ani etnický a nenapovídá tomu žádné obdobné zjištění z okolních zemí.

Hodina sexu týdně

Z uvedeného průzkumu také vzešel údaj, že se Češi věnují sexu zhruba hodinu týdně. U mladších lidí jsou to tři soulože týdně, u starších dvě, ale zhruba 15 minut připadá na předehru a celá "akce" pak údajně trvá asi půl hodiny.

To se ovšem opět značně vymyká celosvětovým údajům, kde běžná délka soulože dosahuje 12 minut. To je také doba, kterou potřebuje "průměrná" žena k dosažení orgasmu. Málokdy se však dočká - "průměrnému muži" obvykle stačí k ejakulaci dvě a půl minuty…

Pak ovšem nepřekvapí, že dvě třetiny českých žen předstírají orgasmus, jak přiznaly v uvedeném výzkumu. Novinkou však je také to, že orgasmus předstírají i muži - přiznalo se k tomu zhruba 20 % z nich. To znamená jedno: Češi v sexu lžou nejen v průzkumech, ale i navzájem sami sobě…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Malý penis: Kdy je to fakt problém? 

Jak "ozdravit" jídlo? Stačí trocha speciální vlákniny

Horoskop na celý rok 2013: Máte se těšit, nebo bát?

  

 

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama