reklama

Buší vám srdce? Nepravidelný tep? Kardiolog on-line!

Srdce umí zradit nejen v nynějším měsíci lásky. A vzhledem k současnému životnímu stylu dřív, než byste čekali. Nemyslete si, že srdeční nemoci jsou výsadou starších lidí. Při jakých příznacích byste měli zpozornět? Ptejte se odborníka!

Foto: Profimedia.cz

Srdce umí zradit nejen v nynějším měsíci lásky. A vzhledem k současnému životnímu stylu dřív, než byste čekali. Nemyslete si, že srdeční nemoci jsou výsadou starších lidí. Při jakých příznacích byste měli zpozornět? Ptejte se odborníka!

Nepravidelné nebo zrychlené bušení srdce, zadýchávání, únava - to jsou některé projevy nejčastější srdeční arytmie, tzv. fibrilace síní. Mezi pacienty se najdou i lidé, kteří nemají žádné potíže, a přesto jsou vystaveni riziku některých závažných komplikací. Postihují nejčastěji člověka, který se dlouhodobě potýká se srdečním onemocněním nebo se léčí s vysokým krevním tlakem.

Pošlete dotaz!

Na potíže vyvolané srdcem, se ptejte kardiologa MUDr. Petra Janského. Pan doktor bude hostem naší redakce ve čtvrtek 3. května od 13 hodin, kdy začne odpovídat na vaše dotazy. On-line rozhovor potrvá cca 60 minut. Své dotazy můžete začít posílat v předstihu už nyní.

Jak se ptát?

Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi. Moc nás to mrzí, ale dotazů se vždycky sejde daleko víc, než na kolik naši odborníci zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro on-line rozhovor odpovědět. Vybírají si sami podle toho, zda dotaz lze zodpovědět v pouhých několika řádcích a zda je natolik typický, aby přinesl podstatné informace i pro ostatní čtenáře. Proto se, prosím, pomocí tlačítka VŠECHNY POLOŽENÉ DOTAZY dole pod článkem podívejte i na otázky ostatních čtenářů, zda v nich nenajdete odpověď také pro sebe.

Náš odborník

MUDr. Petr Janský působí jako kardiolog v Kardiocentru pro dospělé ve Fakultní nemocnici v Motole v Praze. Specializuje se na akutní srdeční onemocnění a výzkum nových léků pro kardiologii.

 

 

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama