reklama
 

8 rad pro zdravé a krásné vlasy: Začněte péčí o pokožku hlavy

Pomoc odborníka

Pokud jste dlouhodobě se stavem svých vlasů nespokojeni nebo se objeví vážnější problém, například nadměrné vypadávání, může pomoct návštěva v kadeřnickém salonu nebo je třeba navštívit dermatologa.

Ovšem první krok, který můžete udělat sami, je výběr vlasové kosmetiky určené speciálně pro váš problém. Pro léčbu vlasové pokožky, potíže s vypadáváním vlasů, s lupy a podobně vyvinula společnost Kaaral, působící na tomto poli už od roku 1981, řadu K 05. Základní složkou řady je Tea Tree Oil, který vykazuje antiseptické, antimykotické, baktericidní a virucidní vlastnosti.

Ampule dokáží vyřešit i problém s mastnými vlasy, upravují totiž správné funkce mazových žláz ve vlasové pokožce. V jejich složení najdeme kromě vitaminů a minerálů i extrakty z arniky horské, papriky křovité, kopřivy dvoudomé, levandule lékařské, pomerančovníku a růže stolisté. Jejich použití je jednoduché: Po umytí se dvakrát týdně po dobu tří týdnů vždy celá ampulka jemně vmasíruje do vlhkých vlasů. Neoplachuje se. Výsledkem jsou objemné a nemastné vlasy.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama