reklama

Zastavte se na FOR ARCH a zařiďte si exteriér moderně a bezúdržbově jako S.Krainová

I letos v září bude v Praze probíhat stavební veletrh FOR ARCH. A firma Sun System věnuje čtenářkám zena.cz vstupenky zdarma! Ale pospěšte si.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Sun System

"Z naší terasy máme krásný výhled do přírody a trávíme tam s rodinou hodně času, hlavně v létě. Terasu máme situovanou na jihozápad a přes den je tam slunce opravdu ostré. Původně jsem se bála, že instalací pergoly přijdu o tento unikátní výhled, a tak jsem to dlouho odkládala. Nakonec ale konstrukce této pergoly výhled nezakryla. Z toho mám opravdu radost," říká o bioklimatické pergole PLACEO od českého výrobce Alaris ambasadorka firmy Sun System, topmodelka Simona Krainová. Ta si nechala minulý rok od společnosti nainstalovat na svou terasu nejen bezúdržbovou bioklimatickou pergolu PLACEO, ale také bezúdržbové hliníkové zábradlí od další české značky NOVAVISIO a venkovní žaluzie - vše k sobě ladící, v antracitové barvě.

Trendy, novinky a vychytávky na FOR ARCH
Pokud vás zaujala terasa Simony Krainové a chcete se dozvědět více o bezúdržbovosti a automatizaci pro váš stylový exteriér, poznamenejte si do diáře termín od 17. do 21. září 2019. Na výstavišti PVA EXPO PRAHA se bude konat už 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který má u nás nejdelší tradici. Každoročně na něj zavítá mnoho vystavovatelů z České republiky i ze zahraničí a prezentují se zde novinky a nejnovější trendy z různých oborů příbuzných stavitelství.


Raději se věnujte sobě, rodině a květinám
Už se nemusíte nadřít kolem terasy a zahrady, aspoň co se týká moření a natírání. Květiny, které vám dělají radost klidně opečovávejte, ale pokud si pořídíte bezúdržbové pergoly, systémy oplocení, venkovní podlahu i nábytek, můžete dát sbohem štětcům, mořidlům i lakům.

Tyto produkty vám tým Sun System rád předvede na veletrhu FOR ARCH. U hliníkových pergol, plotů i nábytku je tajemství bezúdržbovosti ukryto v hliníku a odolném práškovém lakování. U podlahy se zase jedná o velmi důmyslné složení materiálu TWINSON.

Ty nejoblíbenější pergoly

Sun System bude na PVA EXPO PRAHA v rámci veletrhu FOR ARCH vystavovat celou řadu nejpopulárnějších bezúdržbových pergol, které jsou vyrobeny z hliníku. Prohlédněte si kompletní nabídku pergol od Sun System.

Nepřestávejte relaxovat, ani v dešti
K vidění bude samozřejmě také pergola Simony Krainové, tedy hliníková bioklimatická pergola PLACEO od českého výrobce Alaris. Tato pergola se navíc pyšní titulem nejprodávanější bioklimatické pergoly u nás.

Krásné a bezúdržbové


Vstupenky na FOR ARCH 2019 zdarma
Přijměte srdečné pozvání na kávu od celého týmu Sun System a pokochejte se jejich stylovým, moderním a bezúdržbovým vybavením pro exteriér vašeho domu.

A pokud budete mít štěstí, získáte i vstupenky na FOR ARCH 2019 zcela zdarma! Pospěšte si, je jich jen omezený počet. Ke stažení jsou ZDE.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama